حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

شهری به گرمای آفتاب در نصف جهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان مستندی را با نام شهر آفتابی با رویکرد حمایت از تولیدات بومی و رشد امکانات تهیه و پخش می کند


تهیه و تولید مستندی با نام شهر آفتابی با رویکرد حمایت از تولیدات بومی و رشد امکانات

شبکه اصفهان مستندی را با نام شهر آفتابی با رویکرد حمایت از تولیدات بومی و رشد امکانات تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، این مستند گزارشی به منظور تعمیق و ترویج فرهنگ کار و تلاش ، وجدان کاری ، تشویق الگوهای شایسته برای انجام خدمت به مردم و تجلیل از اشخاص و موسس های تلاشگر در جهت افزایش اشتغال و فراهم سازی زمینه های حمایت از تولیدکنندگان داخلی تهیه و تولید می شود.
همچنین در این مستند علاوه بر معرفی کارآفرینان برتر به منظور ایجاد فضای رقابت در کسب و کار به گزارش عملکرد فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی مناطق مختلف استان به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته پرداخته می شود.
در این مستند تلاش می شود با مشارکت دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری ها ، شوراهای شهر ، کارگاه ها ، کارخانه ها  و تولیدکنندگان صنایع در جهت افزایش ظرفیت اشتغال مفید زمینه سازی شود.
این برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی علی رضایی ،  نویسنده منوچهر رضایی و علی رضایی ، دستیار تهیه محمدرضا ابراهیمی و بهزاد عزیزالهی ، تدوین ملودی مهرداد و نفیسه کلاهی ، مجری گزارشگر پوریا رستمی ، تصویربرداران مهدی ابراهیمی ، محسن منتظری ، احسان موئیدی ، صدابرداران رقیه رجبی ، ناصر رضایی و هماهنگی زهرا تقوی و سمیه احمدی در 120 برنامه و هر برنامه به مدت 15 دقیقه تولید و پنجشنبه ها ساعت 21 پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.