جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

شرکت نورد و لوله ساوه - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

شرکت نورد و لوله ساوه

Loading the player...

دانلود

رکت نورد و لوله ساوه
این شرکت از ریر مجموعه های گروه صنعتی صفا در ساوه احداث شده و لوله های قطور فولادی برای انتقال نفت ، گاز و آب تولید می نماید .
گروه صنعتی صفا از شرکت‌های پیشتاز در امر تولید، بازرگانی و ایجاد طرح‌های توسعه جدید صنعتی می‌باشد. که در حال حاضر با مدیریت و سیاست‌گذاری 7 شرکت تولیدی که جمع کل زیربنای ساخته شده صنعتی در این گروه به مقدار 679000 متر مربع و 4 شرکت تجاری یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های بخش خصوصی به شمار می‌آید، که بیش از 5000 نفر به صورت مستقیم در این گروه مشغول فعالیت می‌باشند،شرکت های تولیدی تحت مدیریت این گروه شامل : کارخانجات نورد و پروفیل ساوه ،شرکت نور و لوله صفا ، شرکت صنعتی و تولیدی استاد ، گروه صنعتی آمل ، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان ، شرکت نورد و لوله صفا طوس و شرکت سروش ری با ظرفیت تولید جمعاً 4 میلیون تن در سال که محصولات خود را در سه بازار کلیدی عرضه می‌نماید که شامل: انرژی، ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی و خودروسازی به شرح ذیل می‌باشد:

1ـ تولید لوله‌های سیاه درزجوش از سایر 75/4 الی 3000 میلیمتر از ضخامت 7/0 الی 1/38 میلیمتر جهت مصارف نفت، گاز، پتروشیمی، آب، صنعتی و ساختمانی.
2ـ تولید لوله‌های گالوانیزه از سایز 07/ 21 الی 406 میلیمتر (16 اینچ) جهت مصارف جریان آب، صنعتی و ساختمانی.
3 ـ تولید انواع مقاطع از قبیل پروفیل‌های فرم‌دار صنعتی، مربع و مستطیل از ابعاد 8×8 الی 400 × 600 میلیمتر از ضخامت 7/0 الی 25 میلیمتر جهت مصارف ساختمانی و صنعتی.
4 ـ تولید انواع تیرآهن و ناودانی به صورت گرم نورد از سایز 120 الی 200 جهت مصارف ساختمانی و صنعتی.
5 ـ تولید انواع نبشی به صورت گرم نورد از سایز 80 الی 160 میلیمتر.
6ـ تولید ورق گالوانیزه از ضخامت 4/0 الی 5/1 میلیمتر تا عرض 1250 میلیمتر جهت مصارف صنعتی و ساختمانی.
7ـ تولید ورق اسیدشویی و سرد نورد و انیلینگ شده از ضخامت 25/0 الی 2 میلیمتر تا عرض 1250 میلیمتر جهت مصارف صنعتی و ساختمانی.
8ـ ساخت اسکلت فلزی صنعتی و ساختمانی و مونتاژ جرثقیل‌های سقفی تا ظرفیت 350 تن .
  • طرح‌های توسعه این گروه شامل شرکت نورد و لوله کارون جهت تولید انواع ورق‌های عریض فولادی و واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم.
  • طرح‌ توسعه شرکت نورد و لوله صفا شامل تولید ریل راه‌آهن، ریل خطوط مترو و انواع تیرآهن، میلگرد و مفتول و نیز واحدهای فولادسازی و تولید بیلت و بلوم می‌باشد که با ایجاد طرح‌های فوق‌الذکر ظرفیت تولید گروه صنعتی صفا را به 8 میلیون تن در سال و ایجاد اشتغال‌زایی را به 10000 نفر افزایش خواهد گردید.
در سال 1354 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی با ظرفیت تولیدی 50.000 تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این كارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء كیفی و كمی محصولات آغاز نموده و هم اكنون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شركت دستیابی به ظرفیت 2.000.000  تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون می باشد.

اجرای سیاستهای توسعه بازار این شركت باعث گردیده تا این شركت در حوزه های مختلف بازار همچون انرژی، ساخت و ساز و خودروسازی حضور موفق و رشد پایدار را تجربه نماید. هم اكنون محصولات این شركت در این صنایع كلیدی كاربردهای وسیعی همچون : لوله های گاز، آب، نفت، مقاطع صنعتی مربوط به قطعات خودرو و موتور سیكلت و همچنین انواع پروفیل ها و مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می باشد.