جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

شبکه اصفهان در زیر یک سقف میهمان مردم نصف جهان است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


شبکه اصفهان در زیر یک سقف میهمان مردم نصف جهان است


برنامه تلویزیونی ویژه خانواده با عنوان "زیر یک سقف" به تهیه کنندگی فرزانه اکبری ، کارگردان تلویزیونی کامبیز همتی و کارگردان هنری سید جواد موسوی تولید و در ایام زوج هفته ساعت 10 به مدت 60 دقیقه از شبکه اصفهان به شکل زنده روی آنتن می رود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آیتم های این برنامه بر اساس نیاز مخاطبان تولید و پخش می شود مانند «گلخانه» با ارائه اطلاعات کاشت و نگهداری گل و گیاه ، «دخل و خرج» با آموزش راهکارهای مدیریت اقتصادی به زبان طنز و نمایش ، «امنیت در خانواده» آگاهی بخشی در جهت امنیت خانواده و تهدیدهای فضای مجازی ، «حقوق در خانواده» آگاه سازی افراد از حقوق خود ، «زن امروز» معرفی بانوان موفق و شاخص در جامعه ، «تغذیه سالم» معرفی غذا و تغذیه های سالم در خانواده و ارائه اطلاعات مورد نیاز برای دوران بارداری و سالمندی ، «معرفی کتاب » در جهت بالا بردن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و ضرورت آموزش به اقشار مختلف جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان و «آموزش آشپزی» پخت غذاهای جدید و آسان.
این برنامه با هدف آموزشی و تربیتی با حضور اساتید فرهیخته دانشگاهی و کارشناسان خبره این حوزه در استودیو تولید می شود و از حضور آقایان و خانم های هنرمند در استودیو نیز بهره گرفته و در هر برنامه یک هنر به مخاطبان آموزش داده می شود.

برنامه ی زنده زیر یک سقف که ویژه ی خانواده تهیه ، تولید و تدوین شده از آبان ماه سال گذشته کار خود را آغاز کرده و هر هفته ۳ برنامه ی ۵۵ دقیقه ایی را به صورت زنده و مستقیم از مکان باغ گلها پخش می کند   
 آموزش های هنری و آشپزی ، امنیت در خانواده ، معرفی زنان کارآفرین ، حرف دل ، یه لقمه نون و..... از جمله بخشهای متنوع  این برنامه هستند.
برنامه ی زیر یک سقف ، به موضوعات روزمره ی خانواده ها می‌پردازد و همواره از بهترین  روانشناسان و جامعه شناسان  بهره جسته است.
خانم نازیلا مظلوم ، حامد عزیزی و سمانه ی عشقی از مجریان  پرانرژی این برنامه هستند
تهیه‌کننده: فرزانه اکبری ، کارگردان تلویزیونی:کامبیز همتی ، کارگردان هنری:سید جواد موسوی ، مباشران تهیه: علی خواجویی،مریم چلونگر ، تدوینگر:پروانه مباشر ، تیتراژ:شهروز پشوتن ، تصویربردار پرتابل:علی خواجویی ، طراح دکور:ترانه عطایی ، طراح صحنه:رویا کیان ارثی ، عکاس: نیلوفر قیصریان ، اینفوگرافیست:مریم نامدار ، نویسنده:محمد دیلمی ، نویسنده نمایش و حرف دل:محمدباقر انصاری ، فضای مجازی سیده مریم میرحسینی ، عاطفه فرهادی.


 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.