حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

شبکه اصفهان بهترین لحظات مردم نصف جهان را دست چین می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

دست چین» نام برنامه ای است در شبکه اصفهان که با ارائه موضوعات اجتماعی مختلف در طرح و ایده های جدید ، لحظات خوشی را برای مخاطبان ثبت می کند


تهیه و پخش برنامه تلویزیونی دست چین با ارائه موضوعات اجتماعی مختلف در طرح و ایده های جدید سیمای مرکز اصفهان

دست چین» نام برنامه ای است در شبکه اصفهان که با ارائه موضوعات اجتماعی مختلف در طرح و ایده های جدید ، لحظات خوشی را برای مخاطبان ثبت می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، این برنامه به صورت ترکیبی با حضور مجری و مهمان های برنامه از جمله هنرمندان عرصه تئاتر ، رادیو و تلویزیون ، ورزشکاران و خوانندگان اصفهانی به مسائل و موضوعات اجتماعی در قالب بخش های تولیدی می پردازد.
در بخشی از برنامه نیز مجری با مهمان برنامه در بازی هایی مثل فوتبال دستی ، اعصاب سنج  و دارت همراه شده و با تهیه نوشیدنی سنتی ، پخت بلالی و ... سنت های قدیمی را برای مخاطبان یادآور می شود.
همچنین این برنامه در بخش دیگر به سراغ افراد خاص مانند آرایشگر ، قهرمان مچ اندازی ، ورزشکاران وشوکار سنگین وزن که دارای مقام های مختلف در مسابقات هستند رفته و آنها را معرفی می کند.
پخش موسیقی تصویر و نماهنگ های موضوع دار ، آیتم همین دور و بر و سفر به روستاها و شهرستان های استان ، گپ و گفت با مشاغل مختلف و آشنایی با تاریخچه آنها از دیگر بخش های این برنامه می باشد.
این برنامه در 40 قسمت و هر قسمت به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی ، کارگردانی و اجرای محمدرضا کاظمی ، دستیار تهیه جلال احمدی ، تدوین ملودی مهرداد ، تصویربردار امیر امان زاده ، علیرضا ایمانی پور و صدابرداری حمید کشاورز تولید و از شنبه تا سه شنبه ساعت 22 پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.