جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

Loading the player...

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد مجموعه‌ای تلویزیونی به تهیه‌کنندگی «اکبر تحویلیان» و کارگردانی «محمود معظمی» است و توسط واحد تامین برنامه اصفهان برای پخش در شبکه اصفهان تهیه و تنظیم شده که از 6 آذر 95 هرشب ساعت 21 از این شبکه استانی پخش می‌شود.

فیلم‌نامه بیشتر اپیزودهای این مجموعه را محسن سرتیپی، طلا معتضدی، نازنین فرخلو، نیلوفر محلوجی، محمد محمود سلطانی، مصطفی زندی، مسعود کرمی، ندا نوبخت و حسین تراب نژاد، نوشته‌اند.

سری اول این مجموعه در سال ۱۳۸۹ ساخته و پخش شد.سری دوم این مجموعه در سال ۱۳۹۰ ساخته و در ماه رمضان پخش شد.سری سوم این مجموعه در ماه رمضان ۱۳۹۱ از شبکهٔ پنج سیما پخش شد.سری چهارم این مجموعه در سال ۱۳۹۲ برای ماه رمضان ساخته و پخش آن از شبکه تهران انجام شد.

 در این مجموعه سعی شده تا از داستان های واقعی که ممکن است برای هر یک از افراد جامعه اتفاق بیفتد، استفاده شود. از جمله اپیزودهای این مجموعه می توان به «خواب گران» و « مسافر دو دنیا » و …  اشاره کرد.

سال تولید: 1395

کارگردان : احمد معظمی و محمود معظمی

تهیه کننده: اکبر تحویلیان

بازیگران: فرخ نعمتی، محسن افشانی، پویا امینی، قاسم زارع، مونا فرجاد، رضا بنفشه خواه، هادی خسروی، وحید نگاه، حمزه نصیری خواه، سیما مطلبی و …