جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

سومین نشست از سلسله نشست های تعاملی شبکه اصفهان با مجموعه تشکل های بسیج دانشجویی دانشگاههای اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

مردم و رسانه ملی با ولایتمداری خود در مناسبت های مختلف سیاسی ، عظمت ایران را به دنیا نشان داده و خواهند داد

سومین نشست از سلسله نشست های تعاملی شبکه اصفهان با مجموعه تشکل های بسیج دانشجویی دانشگاههای اصفهان


بسیجیان و دانشجویان با آگاهی بیش از پیش با همکاری رسانه ملی باید در خنثی کردن عوامفریبی های دشمنان نقش مضاعفی داشته باشند

مردم و رسانه ملی با ولایتمداری خود در مناسبت های مختلف سیاسی ، عظمت ایران را به دنیا نشان داده و خواهند داد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در این نشست که با حضور قائم مقام و معاونان مرکز اصفهان و جمعی از بسیجیان دانشگاه ها برگزار شد ، عبدالحسینی مدیر کل مرکز اصفهان با بیان این مطلب گفت : مردم غیور وآگاه ایران در همه نهضتهای ملی ، پشتیبان ولی فقیه بوده و هستند وحاضرند در این راه از جان خود بگذرند که نمونه ای از آن جانفشانی ها را در دوران دفاع مقدس دیده ایم.
عبدالحسینی با اشاره به هجمه های دشمنان در فضای مجازی گفت : ریشه همه جریان سازیها بر علیه ایران ، نشان از ردپای رژیم صهیونیستی دارد و پشت جذابیتهای بصری رسانه های غربی عوامفریبی هایی نهفته است ، که باید بسیجیان و دانشجویان با آگاهی بیش از پیش با همکاری رسانه ملی در خنثی کردن این عوامفریبی ها نقش مضاعفی داشته و توان مقابله با آنها را داشته باشند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان وجود روحیه بسیجی در کشور را ره آوردی از بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و افزود : رهبر معظم انقلاب این روحیه را استمرار و جهت داد و باعث درخشش آن در کل دنیا شد .  
وی در ادامه با بیان تحول شعار سال و حمایت از کالاهای ایرانی در برنامه های تولیدی این مرکز افزود: برنامه "شهرآفتابی" با موضوع معرفی کارآفرینان ، برنامه "رهیافت" ، "گفتگوی هفته" و پخش تبلیغات بازرگانی با محتوای تولیدات داخلی از جمله اقدامات در این زمینه است.
عبدالحسینی با اشاره به محدویت و سقف بودجه جهت ساخت مستند و برنامه در مراکز استانها گفت:صداوسیمای مرکز اصفهان آمادگی کامل را جهت پخش برنامه ها و مستندهای رسانه ای که توسط بسیج دانشجویی و هنرمندان این عرصه تولید می شود دارد و برنامه اردوهای جهادی را در غالب برنامه عرشیان تولید و پخش می کند.
مدیرکل مرکز اصفهان نقش و حساسیت رسانه ملی را در شیوه مبارزه با تهاجم و جنگ نرم فرهنگی دشمن مهم و حیاتی دانست و افزود: شبکه اصفهان با ورود در مناطق کم برخوردار و حاشیه های شهر با برنامه سازی های مردم محور مانند برنامه "اصفهان امروز" ، مشکلات موجود را به مسئولان انتقال و پیگیر مطالبات مردم هست ولی باید مرز بین مطالبه گری و سیاه نمایی شناخته شود تا باعث ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم و جامعه نگردد و تا کنون صداوسیما هر کجا احساس نیاز کرده با قدرت در میدان حاضر شده و فرصت آسیب زدن به اجتماع را از دشمنان گرفته است.
وی در پایان با ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه نشست ها و استفاده از ایده های خلاق و کارآمد نخبگان و دانشجویان بسیجی در جهت برنامه سازی و ارتقاء فرهنگ و سواد رسانه ای در جامعه گفت: رویکرد صداوسیما ، رسانه تعاملی و دوسویه بودن با مردم و مخاطبان است و آمادگی داریم با مشارکت هنرمندان و تشکل های متخصص خلاق و جوان برنامه هایی را با موضوعات اجتماع ، آسیب های اجتماعی در جهت افزایش آگاهی و ارتقاء فرهنگ در جامعه تهیه و پخش کنیم.
در پایان دانشجویان بسیجی انتظارات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با محوریت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب ، نفی تجمل گرایی و ترویج زندگی مرفه و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تزریق جوانان انقلابی در سازمان و نهادهای اجرایی کشور بیان کردند.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.