سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱

سلسله نشست‌های تعالی رسانه ای شبکه اصفهان در رسانه تعاملی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


سلسله نشست‌های تعالی رسانه ای شبکه اصفهان در رسانه تعاملی


نشست کارگروه تخصصی فرهنگی اجتماعی شهرستان شهرضا با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان و اعضای شورای معاونین این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در این نشست که با حضور فرماندار، امام جمعه و شهردار شهرضا برگزار شد، آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکز اصفهان با اشاره به اینکه این شهرستان داشته های بسیار غنی از هویت و فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان ایران و مناطق گردشگری و بوم گردی را در خود جای داده است و  بایستی به خوبی در قاب تصویر شبکه اصفهان به نمایش درآید گفت: با حضور در بین مردم و بازدید میدانی می توان مشکلات مردم را از نزدیک دید و حل و فصل کرد.
آقای عبدالحسینی با بیان اینکه اتحاد و هم افزایی بین ادارات می تواند در رشد و توسعه کشور نقش بسزایی داشته باشد گفت: رویکرد جدید تولیدات سازمان صدا و سیما مردم محوربودن است و تلاش ما این است که حتی در دورترین نقاط استان نیز پوشش رسانه‌ای داشته باشیم تا بتوانیم امید و نشاط را به جامعه تزریق کنیم.
 وی در ادامه بیان داشت معاونت خبر مرکز اصفهان توانسته است با تهیه گزارش های خبری ویژه به حل مشکلات حوزه تولید صنعتگران کمک کند و نقش موثری در راه اندازی مجدد چرخه تولید داشته باشد.
آقای سید امیر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های مختلف و بالا در این شهرستان گفت: برگزاری مراسم یکصدمین سالگرد بلدیه در شهرضا می تواند تاثیر بسزایی در معرفی این شهرستان به کشور داشته باشد و تهیه مستند های مختلف از علما، بزرگان، شهدا و شخصیت‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی این شهرستان می تواند به ایجاد شور و نشاط اجتماعی و افزایش روحیه مردم بعد از وضعیت کرونا کمک کند.
حجت الاسلام و المسلمین سید نعمت الله صالح امام جمعه شهرضا نیز با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان شهرضا افزود شهرستان شهرضا دارای علما، شهدا و شخصیتهای مهم و بزرگی همچون الهی قمشه ای است و صدا و سیمای مرکز اصفهان می تواند با معرفی این بزرگان، الگوها و ارزش‌های دینی را در جامعه ترویج و گسترش دهد.
آقای دکتر حبیب قاسمی شهردار شهرضا هم گفت: شهرستان شهرضا دارای ظرفیت گردشگری مذهبی فراوانی است که پرداختن به این حوزه می تواند نقش بسزایی در توسعه شهر و منطقه داشته باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.