جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

سفر مخاطبان شبکه اصفهان به همین حوالی..... - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان مستندی را با عنوان " همین حوالی " با موضوع اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی تهیه و پخش می کند

سفر مخاطبان شبکه اصفهان به همین حوالی.....


تهیه و تولید مستند تلویزیونی " همین حوالی " در شبکه اصفهان

شبکه اصفهان مستندی را با عنوان " همین حوالی " با موضوع اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این مستند  به معرفی روستاهای استان اصفهان از زوایای مختلف چون ظرفیت های اقتصادی ، اقلیم و آب هوا ، فرهنگ و... می پردازد.
 سکونت مردم در شهرها و درگیری با دغدغه های ریز و درشت باعث شده تا هر از گاهی هوس دور شدن از این محیط های شلوغ به سر آنها بزند.هر کس در این مواقع انتخابی دارد ، یکی ترجیح میدهد بار سفر ببندد و به کویر برود دیگری طبیعت سبز را انتخاب میکند.دیگری خلوتی را کنج یک بنای مذهبی بر میگزیند و برخی روستاها را می پسندند تا معجونی از تاریخ فرهنگ و طبیعت را یک جا سر بکشند.
روستاها این امکان را به وجود می آورند که در کنار کسب آرامش از فرهنگ خاص مردم نیز بهره ببرید و گشت و گزاری متفاوت داشته باشید.
روستاهای بسیاری در استان اصفهان وجود دارد که هر یک جاذبه خاصی دارند. تماشای معماری خاص و بهرمندی از نشانه های تاریخی طبیعی فرهنگی همه و همه می توانند بهانه های خوبی برای سفر به روستاها باشد. مستند همین حوالی می خواهد شما را به همین روستاها ببرد و با مردم این روستاها آشنا کند با فرهنگ آداب و رسوم و حتی مشکلات زندگی آنها.
این مستند گزارشی به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا کاظمی ، دستیار تهیه  جلال احمدی ، تصویربردار دانش تاجمیرریاحی ، صدابردار حمیدکشاورزی و تدوین پروانه مباشرپور تولید می شود.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.