جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

سریال های جدید سیما - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

سریال های جدید سیما

دانلود

دست خالی تلویزیون از سریال کمدی در شش ماه دوم سال
.
مرتضی میرباقری معاون سیما به تازگی اسامی سريالهای تلويزيونی نیمه دوم سال را اعلام کرد. با نگاهی به اسامی سريالها می شود فهمید، تلويزيون تا پايان سال ۹۸، فقط يک سريال کمدی روی میفرستد.
.
به گفته میرباقری قرار است تا شب عید، ســریالهای «ترور خاموش»، «محکومین»، «۸۷ متر»، «نفوذ»، «مرضیه»، «از سرنوشــت»، «بچه مهندس ۳»،«ستایش ۳»، «سرباز»، «بهترین سالهای زندگی ما» و «فوق لیسانسه ها» روی آنتن باشد.
.
سریال «مرضیه» که اثری مناسبتی برای محرم است. «ترور خاموش» با موضوع پرونده های امنیتی ساخته شده و «نفوذ» هم سریال ویژه دهه فجر است. «محکومین» و «ستایش ۳» و «بچه مهندس ۳» را هم پیشتر فصل های قبلی شان را دیده ایم و میدانیم درام های نسبتا تلخی هستند. سریال «۸۷ متر» یک درام اجتماعی است و «سرباز» هم طبق تعریف ها، یک درام عاشقانه حماسی است. «از سرنوشت» داستانی اجتماعی است که در یک یتیم خانه میگذرد و «بهترین سالهای زندگی ما» هم یک عاشقانه تاریخی است.
.
در فهرست سریالهای اعام شده توسط معاون سیما، فقط یک سریال کمدی دیده میشود. درواقع تمام بار شادی مخاطبان در نیمه دوم سال، روی دوش سریال «فوق لیسانسه ها» است. درست است که تجربه خوشایند دو فصل قبل «لیسانسه ها» نشان داده که «فوق لیسانسه ها» اثر درخشانی از آب درمی آید اما آیا یک سریال برای مدت شش ماه کافی است؟
.
درنیمه اول سال، تلویزیون غیر از «نون.خ» که در ایام نوروز روی آنتن رفت، سریال کمدی قابل قبولی نداشت. انتظار میرفت حداقل کمبود آثار کمدی در نیمه دوم سال جبران شود اما معاون سیما صرفا از یک سریال «فوق لیسانســه ها» صحبت به میان آورده است.
.
درست است که طبق گفته های مرتضی میرباقری، «پایتخت ۶» هم در نیمه دوم سال تولید میشود اما این سریال مخصوص پخش در نوروز است و در پاییز و زمستان، اجتماعی، تاریخی، عاشقانه
فقط یك کمدی عملاً سریال کمدی دیگری نداریم.
.
پخش سه سريال «ستایش ۳» ، «مرضیه» و « ترور خاموش» از ۲۳ شهريورماه شروع میشود. اين سريالها به ترتیب روی آنتن شبکه؟های سه، دو و يک میروند


جدیدترین ها