جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

ستاد برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


ستاد برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه


مصاحبه با آقای شواخی معاون فضای مجازی مرکزاصفهان در خصوص برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه

1- هدف از برگزاری جشنواره  تلاشگران رسانه چیست؟
برگزاری این جشنواره ایده خوب و اقدام شایسته ای است که در مرکز اصفهان برای اولین بار در حال برنامه ریزی است چون در طول سال همکاران زیادی در حال تلاش و کار هستند و شاید این زحمات خیلی مواقع به دلیل اینکه به صورت روزانه درگیر هستند، دیده نشود.
این جشنواره  گام بزرگی برای جهش و پیشرفت مرکز اصفهان است زیرا مرکز اصفهان به لحاظ برخورداری از ظرفیت ها و توانمندی های گسترده یکی از مراکز مهم کشور است، حتی کارهایی که در این مرکز در حال انجام است به دلیل فراوانی به عنوان کارهای روتین قلمداد می شود که در مقایسه با برخی دیگر از مراکز، کارهای بزرگی است.
2- چه تمهیداتی در نظر دارید تا زمینه ی فرصت و موفقیت برای همه کارمندان به طور یکسان فراهم گردد؟
در جلسات مختلف پیرامون برگزاری این جشنواره، مسائل مختلفی همچون نحوه برگزاری و ملاک و معیارهای انتخاب همکاران مشخص شد که بر اساس آن افراد انتخاب خواهند شد.
3- ویژگی ها و نقاط قوت جشواره تلاشگران رسانه چیست؟
ویژگی این جشنواره این است که مشخص می شود چه کارهای مهمی صورت گرفته است و کارمندان تلاشگر دیده می شوند و به نوعی از زحمات آنها تقدیر و قدردانی می شود. ایجاده انگیزه و شور و نشاط در بین همکاران افزایش می یابد تا بتوانند در سالهای بعد بهتر از قبل عمل کنند. فرصت مناسبی است برای نشان دادن توانمندی ها، استعدادها و ایده های همکاران. احیای روحیه خودباوری یکی دیگر از نقاط قوت این جشنواره است. ویژگی دیگر این جشنواره اینکه جمع بندی کارهایی که در طول سال انجام می شود را می توان به عنوان عملکرد به سازمان فرستاد و به عنوان یک گزارش خبری در مطبوعات انعکاس داد.
4- آیا در سالهای آتی هم این جشنواره برگزار خواهد شد؟
 بله. با توجه به اینکه که این جشنواره برای اولین بار است که برگزار خواهد شد قطعا نقاط ضعفی هم  خواهد داشت و اگر هر سال ادامه داشته باشد  بسیار خوب است چون نقاط ضعف دیده و بر طرف می شود. ضمن اینکه باید ابتدای هر سال شاخص ها و ملاک های ارزیابی افراد در جشنواره مشخص و اعلام شود تا همکاران بتوانند کارهای خود را بهتر برنامه ریزی کنند. با تمام مشکلات مالی و تجهیزاتی که در مسیر کار وجود دارد وقتی استراتژی و خط مشی ها مشخص شود میتواند گام موثری در جهت رسیدن به اهداف رسانه باشد.                                                                                                          
  🔴 ستاد برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.