جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

ستاد برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


ستاد برگزاری نخستین جشواره تلاشگران رسانه


یادداشت آقای عبدالحسینی مدیرکل محترم مرکز اصفهان در خصوص برگزاری نخستین جشنواره تلاشگران رسانه و انتخاب کارمندان نمونه این مرکز

باسمه تعالی
در پرتو عنایات اهل بیت سلام الله علیها بر آنیم تا رشد و شکوفایی رسانه ملی را که رهاورد تلاش خیل ستودنی افرادی مجاهد است با انتخاب کارمندان نمونه تبریک و تهنیت گوئیم.
به منظور توسعه کمی و کیفی برنامه ها در صداوسیما که در وقایع فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه تاثیر گذار است، مسئولان متعهد شده اند بر اساس شاخصهای برجسته ی فردی و اجتماعی و ارزیابی های انجام شده، به تجلیل از تلاشگران این عرصه بپردازند.
شاخصهای ارزیابی چون، حسن خلق، حضور و عملکردسازمانی، تعهدکاری، مهارتهای فردی و اجتماعی، صفات شخصی، حسِّ همکاری و انعطاف پذیری، نوآفرینی و خلاقیت، انتقادپذیری، آموزش دهندگی و آموزش گیرندگی، ارائه راهکارها و رموز موفقیت در کار، همه اینها مفاهیمی هستند که فراتر از چارچوبهای سازمانی و تنها با دستمایه هایی از عشق، صداوسیما را به سمت سازندگی و بالندگی، ارتقاء روح معنوی و خدمتگزاری رهنمون می سازد.
عزیزانی که امروز به عنوان تلاشگران نمونه معرفی خواهند شد مدیون خیل عظیمی از پشتوانه های احساسی و عاطفی هستند که هم از همکاریهای ستادی و هم از همدلیهای خانواده نشأت می گیرد.
برای همه مجاهدان عرصه های کار در صداوسیما جلب رضایت الهی را در وهله اول مسئلت می نمایم و آرزومندم به منظور نیل به روابط عالی انسانی و کاری در جامعه و مهرورزی به مخاطبان و اعتلاء سطح علمی، فرهنگی، هنری و فنی رسانه ملی هماره پویا کوشا ساعی و موفق بوده و از ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر(عج) لبریز و سرشار گردند.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.