رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

ساخت مستندهای مدافعان حرم در رادیو اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

دو مستند رادیویی با نام " به زودی" و " از جابر به علی " با موضوع شهدا و مدافعان حرم در صدای مرکزاصفهان تهیه و تولید شده است


تهیه و تولیددو مستند رادیویی با نام " به زودی" و " از جابر به علی " با موضوع شهدا و مدافعان حرم

دو مستند رادیویی با نام " به زودی" و " از جابر به علی " با موضوع شهدا و مدافعان حرم در صدای مرکزاصفهان تهیه و تولید شده است

 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، مستند " به زودی" روایتی شنیداری ازخواست قلبی شهدا به ویژه مدافعان حرم از جمله شهید مسلم خیزاب است که به گفته همسرش خواست او این بود که روی سنگ قبرش بنویسند که «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم ، روز نابودی صهیونیستهاست.» و فرموده ی رهبرمعظم انقلاب اینکه رژیم اشغالگر قدس 25 سال آینده را نخواهد دید.
در این مستند باکنکاشی عمیق به واسطه روایت از زبان گوینده ماهیت به وجود آمدن رژیم اشغالگرصهیونیست به مخاطب معرفی می شود و به این واسطه لزوم مبارزه با این غده ی سرطانی به ویژه یادآوری آن در روز قدس را به مخاطب یادآور می شود.
همچنین مستند " از جابر به علی " روایتی از آنچه بر شهیدمدافع حرم «محسن حججی» با نام مستعار جابر گذشت تا آنچه باید به گوش فرزند او علی در آینده برسد.
عوامل تولید مستند " به زودی "
تهیه کننده ، نویسنده و محقق: لیلاعسکری ، گوینده : محمدرضاکبیری ، مجری بازیگر: حجت الله نجف پور ، صدابرداران: حمیدرضا صادقی فر و فاطمه هاشمی.
عوامل تولید مستند " ازجابر به علی "
تهیه کنندگان: لیلاعسکری و مجیدسمیع عادل ، گوینده: محمدامین صادقی و لیلاعسکری ، صدابرداران: فاطمه هاشمی ، حمیدرضاصادقی فر و مجیدقندهاری ، گزارشگر: ماجدگودرزی ، نویسنده و محقق: لیلاعسکری ، گوینده گان تیتراژ وآرم: محمدرضاکبیری و بینش زمانی.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.