حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ساخت سريال ستاره هاي عاشقي به سفارش شبكه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان سریالی را با نام ستاره های عاشقی برای ایام نوروز تولید می کند


تهیه و تولید سریال ستاره های عاشقی در شبکه اصفهان

شبکه اصفهان سریالی را با نام ستاره های عاشقی برای ایام نوروز تولید می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان سريال ستاره هاي عاشقي در قالب طنز اجتماعي به مشكلات و معضلات روزمرگي و شغلي جوانان می پردازد.
این سریال به سفارش شبكه اصفهان در١٣قسمت و هر قسمت به مدت 40 دقیقه به نویسندگی و کارگردانی سید میلاد بنی طباء و تهيه كنندگي سيد عليرضا راستي تولید می شود و قرار است در ايام نوروز از رسانه ملی پخش شود.
این برنامه با  اهدافی همچون ارتقاء اخلاق در جامعه ، ترویج فرهنگ تولید و مصرف ملی و جلوگیری و منع شغل های کاذب در قالب سریال داستانی تهیه و تولید می شود.
داستان این سریال روایت زندگی شخصی به نام پرویز است که مدتی است زندگیش دچار بحران شده است و یک ماه فرصت دارد تا پول تهیه کند ، از این رو به همراه دوستش شهاب به سراغ کارهای مختلفی رفته و در هر کار شکست می خورند و درد سری جدید برایشان رخ می دهد تا اینکه با پیرمردی آشنا می شوند و خط زندگیشان تغییر می کند ، با توصیه وی ایشان بسیاری از شغل های کاذب را تجربه کرده و در فضایی طنز با مشکلات جدید مواجه می شوند.
همچنین سید میلاد بنی طباء کارگردان این سریال پيش از اين ساخت فيلم هايي همچون:جدايي،عشق و خونبها،آن سوي مه،پسري با دوچرخه و كويرآرام را به عهده داشته است.  
اين سريال قرار است در اوايل آبان ماه در شهرهاي كاشان ، اصفهان و تهران ضبط گردد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
کار حجیم و بسیار حرفه ای گلایول ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ ۱۸:۴۹

گلایول
کار حجیم و بسیار حرفه ای
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ ۱۸:۴۹