سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

زدن ماسک از فردا در اصفهان اجباری می شود - نمایش محتوای مجازی

 

 

تولیدات و آثار

زدن ماسک از فردا در اصفهان اجباری می شود

زدن ماسک از فردا در اصفهان اجباری می شود


باشیوع کرونا و شرایط خاص در این زمینه، استفاده از ماسک از ۱۵ تیر اجباری است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز اصفهان؛ استاندار اصفهان در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه این استان در وضعیت هشدار کرونایی قرار دارد و اگر مردم رعایت نکنند برخی محدودیت‌ها بر می‌گردد گفت: مردم باید در همه اماکن عمومی از جمله مترو، اتوبوس‌ها و حتی ادارات از ماسک استفاده کنند .
عباس رضایی  افزود: اگر ادارات، بانک‌ها و مراکز عمومی و دولتی نسبت به رعایت بهداشت اهتمام نداشته باشند با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مردم باید تمهیدات زندگی با کرونا را در دستور کار خود قرار دهند افزود: با نگاه به امار نگران کننده مبتلایان به کرونا در می‌یابیم باید بیش از گذشته مراقب باشیم.
رضایی گفت: باید اقداماتی انجام دهیم که به شرایط و محدودیت‌های اسفندماه و فروردین‌ماه گذشته برنگردیم، ولی متاسفانه هنوز کرونا را جدی نگرفته اند.
وی افزود: برخورد با اصنافی، چون باغ تالارها، تالارها، رستوران‌ها، فست‌فود‌ها و امثال آن در صورت رعایت نکردن موازین بهداشتی بدون مماشات، جدی و قاطعانه خواهد بود.
استاندار با بیان اینکه حفظ جان انسان‌ها و سلامت مردم خط قرمز مدیریت استان است، افزود: مردم نیز در صورتی که مواردی از رعایت نکردن موازین بهداشتی را مشاهده کردند به شماره‌های اعلام شده اطلاع رسانی کنند تا با آن‌ها برخورد قاطع صورت گیرد.

آدرس کوتاه :