جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

رویکرد شبکه استانی اصفهان توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های نهفته در شهرستان ها است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


رویکرد شبکه استانی اصفهان توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های نهفته در شهرستان ها است


تعامل مناسب شهرداری و شورای اسلامی شهر نجف آباد با صداوسیمای مرکز اصفهان سبب دیده شدن و معرفی بهتر این شهرستان از طریق شبکه استانی می شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد ضمن دیدار با عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان  از قسمت های مختلف و استودیو تولید و پخش این مرکز بازدید کردند.
 در این دیدار عبدالحسینی با اشاره به اینکه رویکرد مرکز اصفهان توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های نهفته در شهرستان ها است  گفت: این شهرستان از هویت فرهنگی و تمدن بسیار غنی کشور عزیزمان ایران برخوردار است که بایستی به خوبی از شبکه اصفهان به نمایش درآید.
وی در ادامه با بیان اینکه شبکه اصفهان جهت همکاری با شهرداری و شورای اسلامی شهرستان نجف آباد آمادگی لازم را دارد افزود: در قالب تفاهم نامه می توان به معرفی پروژه ها و برنامه های اجرایی این شهرستان و پتانسیل های موجود آن در برنامه های مختلف پرداخت.
در ادامه این جلسه اعضای حاضر نقطه نظرات فرهنگی خود را در معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت های شهرستان بیان کردند و از استودیو و بخش های تولید و پخش صداوسیمای مرکز اصفهان بازدید کردند.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.