جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

روزی از نو - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

روزی از نو

Loading the player...

روزی از نو  عنوان مجموعه ای تلویزیونی است که که با رویکرد نوآوری در حوزه کسب و کار و الگوسازی در مشاغل آزاد برای رونق حال و هوای کسب و کار شهر و ارایه هر چه بهتر خدمات اصناف به شهروندان تهیه شده است.

این برنامه در 26 قسمت 20 دقیقه ای با ساختاری ترکیبی از آیتمهای مختلف مسابقه، مصاحبه، گزیدهای از سخنان کارآفرینان نمونه و موفق و لطایف و حکمت ها و پندهای کاسبان خبره قدیم و...برای مخاطب عام ارائه می شود.

بخش اصلی برنامه شامل رقابت بین سه نفر از  در این برنامه سعی شده در  قالب سه  بخش مهارتهای حرفه اي- خلاقیت- مشتری مداری الگو پردازی شود و  ضمن ارتقاء فرهنگ کسب و کار در شهر،حال و هوای داد و ستدهای  شهرمان بهتر شود و شاهد خدمات نوین و محصولات نوآورانه در قطب صنعتی ایران اسلامی یعنی اصفهان باشیم. ویژگی این برنامه مشارکت شهروندان فهیم در ارائه ایده ها در  هر یک از سه بخش طراحی شده در کسب و کارهای مطرح شده در برنامه است که البته از رای و نظر کارشناسان خبره اقتصادی  نیز بهره برده می شود.در پایان نیز تندیسی به رسم و آیین دیرینه ایران زمین به هر کدام از کارآفرینان موفق  اهدا خواهد شد.

برنامه « روزی از نو» با حمایت اتاق بازرگانی  استان اصفهان  در پی تحقق  اهداف ذیل است:

1-ایجاد«امید» و «نشاط» درحوزه کسب وکار جامعه

2-تبیین و ترویج فضیلت های  اخلاقی در زمینه های کسب و کار از جمله: انضباط اجتماعی، وجدان کاری ، گشاده رویی در برخورد مشتری

3- الگوسازی در اصناف ومشاغل مختلف با هدف ارتقای فرهنگ کسب و کار و بهره گیری از نوآوری و خلاقیت در کسب و کار به منظور ارایه هر چه بهتر خدمات به شهروندان

4-تقویت خودباوری و اعتماد  به نفس  در صاحبان مشاغل

5- دانش افزایی و ارتقای آگاهی های فردی و اجتماعی در زمینه مشاغل مختلف

سال تولید: 1395

عوامل این برنامه :

تهیه کننده:مجتبی بهرامی پور

کارگردان:قاسم اورنگی

مجری:امین نبی اللهی

نویسنده:مجتبی امیری

محقق:زهرا مرتضوی

مشاور:محمد گوهریان

تدوین:سروش طباطبایی

تصویر بردار:ایمان غفاری

صدابردار:امیر هوشنگ کریم نیا

ویدئو گرافیک:حمید طباطبایی

طراح و گرافیست:مهسا صدر عاملی