حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

روایت کربلا و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یارانش - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

رادیو اصفهان ویژه برنامه ای را با نام تا انتهای تاریکی در ایام محرم تهیه و پخش می کند


تهیه و تولید ویژه برنامه تا انتهای تاریکی در ایام محرم در رادیو اصفهان

رادیو اصفهان ویژه برنامه ای را با نام تا انتهای تاریکی در ایام محرم تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با ساختار روایتی نمایشی به زندگی و سرانجام اشقیای صحرای کربلا می پردازد و برگی از سرنوشت این حرامیان را مورد بررسی قرار می دهد.
روایت کربلا و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یارانش به دست خونخواران و دقمنشان اموی از قرنها پیش تا به امروز در یاد و خاطره ی مردمان عاشق حضرتش جاری است و دل هر انسان آزادی خواه را در سراسر جهان بدرد می آورد و اشک غم را از دیدگان خونبارشان جاری می سازد.
بر این اساس گروه نمایش رادیو اصفهان اقدام به ساخت این مجموعه رادیویی نموده تا بار دیگر ظلم وستم دستگاه منفور امویان را نسبت به ساحت خاندان رسول الله (ص) و سید و سالار شهیدان عالم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام مرور کند.
این برنامه هر روز در ایام محرم به مدت 15 دقیقه ساعت 16:15 به تهیه کنندگی سارا آصفی ، کارگردان مهدی شهداد و محسن دلیران ، نویسنده و محقق محمدباقر انصاری ، راوی محسن دلیران و حجت الله نجف پور ، صدابردار مجید قندهاری و علی گلابی ، بازیگران بیژن رافعی ، حسن جویره ، حمیدرضا فاضل ، ویکتوریا براری ، معین وصال ، جوادسلطانیان ، محسن کریمی و فرناز اسماعیلی تهیه و پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.