سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

روایتی از رمالی و طالع بینی در نمایش رادیویی ایمان دروغین - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


روایتی از رمالی و طالع بینی در نمایش رادیویی ایمان دروغین


گروه نمایش معاونت صدای مرکز اصفهان در ادامه موضوعات اجتماعی این بار با نمایش «ایمان دروغین» داستان رمالی و جادوگری را برای شنوندگان روایت می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اصفهان ، این روزها بسیاری از مردم در شرایط نابسامان اقتصادی خود درگیر بوده و با پیش آمدن هرگونه مشکل و بحرانی سعی دارند تا از کوتاهترین و کم هزینه ترین راه ممکن نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنند و در این راه، گره گشایی و گشایش در کار که از سوی برخی افراد سوء استفاده گر به نام رمال ارائه می شود برای آنان دنیایی از رویاهای عوام فریبانه را رقم زده است.
در همین راستا معاونت صدای مرکز اصفهان اقدام به تولید نمایش ایمان دروغین کرده است تا با پخش این نمایش رادیویی جامعه را نسبت به این عمل نادرست و خرافی منع کند.
نمایش ایمان دروغین پنج شنبه 11 آذر از رادیو اصفهان موج اف ام ردیف 95 مگاهرتز و AM    837  کیلوهرتز پخش  و همچنین از طریق رادیو نما قابل دریافت است.
تهیه کنندگی نمایش رادیویی ایمان دروغین بر عهده کمال اخیش است و زهره سطوت کارگردانی آن را برعهده دارد.
بازیگران: نسیم سلیمی، ویکتوریا براری، محمد رادمهر، حسن جویره، لیلا حسن پور ، افکتور: مسعود نصیریان، صدابردار: علی فضیلت ،دستیار تهیه: لیلا حسن پور ، نویسنده :  زهرا چوقادری.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.