سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رقابت ادبی نوجوانان اصفهانی در مسابقه مشاعره شکر شکن - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


رقابت ادبی نوجوانان اصفهانی در مسابقه مشاعره شکر شکن


مسابقه مشاعره شکر شکن با همکاری اداره کل آموزش و پرورش اصفهان در ایام نوروز از شبکه اصفهان پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اصفهان ، مسابقه مشاعره شکرشکن از برنامه های شبکه اصفهان است که در 30 قسمت تولید می شود که 12 قسمت آن عیدانه است ؛ شرکت کنندگان این برنامه که رده سنی نونهال و نوجوان هستند از طریق اداره کل آموزش و پروش استان معرفی شده اند.
2000 نفر برای شرکت در برنامه شکرشکن ثبت نام کرده اند که از این بین 400 نفر گزینش شده اند و در نهایت 90 نفر در مسابقه حضور دارند ؛ برنامه مشاعره شکرشکن با اجرای دکتر اسماعیل آذر میهمان منازل اصفهانی ها خواهد بود.
شرکت کنندگان باید مهارت کافی را داشته باشند سرعت و دقیق خوانی شعرها از ویژگی های این مسابقه تلویزیونی است ؛ بخش های مختلف این مسابقه کلمه شناسی و شعر خوانی بر اساس حرف پایانی هر بیت است.
با توجه به اینکه این برنامه جنبه فرهنگی دارد محل فیلم برداری آن در خانه های تاریخی  مشیر الملک است و تمامی مراحل ضبط این برنامه از این مکان تاریخی است.
تهیه کنندگی برنامه شکرشکن بر عهده رضا صالحی است و حسینعلی رحیمی کارگردان این مسابقه تلویزیونی است؛ صدیقه رستاقی نویسنده و محقق ، حفیظ الله قاسمی ، محمد سحرخیزان، حسین پاکنژاد، مجید یادگاری، حسن معتمدی دستیار صدا ، مهدی میرزایی دستیار صدا وتهیه این مسابقه تلویزیونی هستند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.