جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

رفیق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رفیق

Loading the player...

مجموعه رفیق  سریال سیزده قسمتی ویژه عید نوروز است که در سیمای مرکز اصفهان تهیه واز همیتن شبکه پخش می گردد و جهت ایجاد لحظاتی مفرح و شاد در خدمت بینند های عزیز هستند.
عادل عنبری مردی است 35 ساله، خوش قلب و ساده دل که چند سالیست در یک کارخانه صنعتی به عنوان کارگر ساده در انبار مشغول بکار است مدتی است کارخانه دست به گریبان یک بحران اقتصادی است و چند ماهیست که عادل حقوقی دریافت نکرده همین امر موجب شده تا مشکلات و بدهی های فراوانی برای او و همسر باردارش سپیده بوجود بیایید. مشکلاتی از قبیل عقب افتادن چند ماه اجاره خانه و به صدا درآمدن صاحب خانه تا بدهی به مغازهای محل و برخی افراد فامیل و حتی پرداخت نکردن قبض آب و برق و گاز و تلفن و قطع شدن آنها.
البته عادل و سپیده تا چندی پیش یک زندگی کاملا معمولی را سپری می کردند ولی مشکلات از زمانی شروع شد که آنها تصمیم گرفتند یک تحول بزرگ در زندگی خود بوجود آورند و عادل درصدد این برمی آید تا یک کارگاه کوچک تولید ابزارآلات راه اندازی کند.
برنامه او به این صورت بوده که با گرفتن وام و قرض از برخی نزدیکان این کارگاه را راه بیندازد و به عنوان شغل دوم در کنار کار در کارخانه داشته باشد. ساعاتی هم که کارخانه است سپیده به عنوان مدیر آنجا را اداره کند. عادل که خود مدرک تحصیلی اش در رابطه با تراش و طراحی فلزات البته در مقطع فنی و حرفه ای است احساس می کرده که میتواند در این حرفه موفق شود ولی چرخ مراد بر وفق آنها نمی چرخد و او نمی تواند در بازار مقابل رقبای بزرگ و ثروتمند قد علم کند و ورشکست می شود. این کارگاه اکنون تعطیل شده وبه جز بدهی های فراوان چیزی عاید آنها نشده است.

عوامل برنامه

تهیه کننده : حسن خرسند

طراح و نویسنده : آرش زارع

کارگردان :
سید محمد رضا ممتاز