جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

رشد و تعالی رسانه ملی درگرو تعامل و بهره گیری ازدانش ، حرفه ودانسته های هنرمندان است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان:

رشد و تعالی رسانه ملی درگرو تعامل و بهره گیری ازدانش ، حرفه ودانسته های هنرمندان است


هنرمندان می توانند با فن و هنرخود نقش محوری و اثرگذاری در تهیه برنامه های صداوسیما و تکامل هویت فرهنگی و فکری جامعه داشته باشند

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان:

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان درنشست صمیمی باهنرمندان اصفهانی همچون بازیگران تئاتر و سینما ،کارگردانان ، مستندسازان ، نقاشان ، خوشنویسان ، موسیقی دانان و هنرمندان حوزه صنایع دستی با بیان این مطلب گفت : هنرمندان می توانند با فن و هنرخود نقش محوری و اثرگذاری در تهیه برنامه های صداوسیما و تکامل هویت فرهنگی و فکری جامعه داشته باشند.
عبدالحسینی با بیان اینکه باید به سمت تولید سریالها ، فیلم های کوتاه ، انیمیشن ، تئاتر و مستندهایی ازهنرمندان گام برداریم افزود:  استان اصفهان گنجینه ای بزرگ از هنرمندان دارد که باید بابهره گیری ازاین ظرفیت سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج و نگرش و فرهنگ جامعه را هنرمندانه ارتقا داد.
وی برلزوم تولید برنامه های شاد در رادیووتلویزیون برای افزایش امید در مردم تاکیدکردو افزود : امروز صداوسیمای مرکزاصفهان باحرکت روبه جلو و باخلاقیت و نوآوری هنرمندان درصدد درخشش هرچه بیشتر و شکوفایی بیش از پیش رسانه ملی است.
عبدالحسینی از تشکیل اتاق فکرهنرمندان ، اعلام آمادگی صداوسیمای مرکز اصفهان برای پخش رایگان تبلیغات وکلیپهای هنری و برنامه ریزی دقیق وهوشمندانه برای معرفی هنرمندان استان خبرداد وگفت:"درب سازمان صداوسیما برروی همه هنرمندان باز است و چتر شبکه استانی اصفهان تمام استان رافرا گیرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان  با بیان اینکه امروز رسانه ملی درشرایطی است که باید با 270 شبکه فارسی زبان وفضای مجازی که ذائقه مخاطبان کشوررا به دست گرفته اند رقابت کند گفت : مشکلات و موانعی داریم که باید با همکاری هنرمندان راهکار اصلی را پیداکنیم و براساس ذائقه مخاطبان جلو رویم.
دراین دیدارصمیمانه هنرمندان نیز نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیرکل صداوسیمای اصفهان درمیان گذاشتند.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.