جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

رسانه ها به ویژه صداوسیما نقش بسزایی در روشنگری جامعه دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


رسانه ها به ویژه صداوسیما نقش بسزایی در روشنگری جامعه دارند


مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان به همراه جمعی از معاونان و مدیران با سفر به کاشان باآیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان در این دیدار آیت الله سلیمانی با قدردانی از تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان صداوسیما، به نقش و اهمیت جایگاه این رسانه در مدیریت افکار عمومی اشاره کرد و گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما نقش بسزایی در روشنگری جامعه دارند.
آیت الله سلیمانی تاکید کرد: صدا و سیما باید در جذب حداکثری عامه مردم برنامه ریزی کند و برنامه سازان نیز ضمن احترام و توجه به  همه سلایق در تولیدات خود به عامه مردم توجه داشته باشند.
آقای عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان هم در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این مرکز  مهمترین رسالت شبکه اصفهان را برنامه سازی جهت جذب حداکثری  مخاطب بیان کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه رسانه ملی به عنوان یک دانشگاه، رسالت سنگینی در اشاعه علم و فرهنگ در بین جوانان داردگفت: با برنامه ریزی های انجام شده امسال، تلاش می شود تا برنامه سازی ها در جهت رفع نیاز و جذب مخاطب تولید شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.