حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

رسالت رسانه ملی ، حفظ و صیانت از ريشه ها و باورهاي سنتي و مذهبي عميق در جامعه است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

کاشان به عنوان یکی از كلان شهرها با ريشه ها و باورهاي سنتي و مذهبي عميق در جهان مطرح است


جلسه هماهنگی و راه اندازی رادیو کاشان با حضور جمعی از معاونان و مدیران مرکزاصفهان در کاشان برگزار شد

کاشان به عنوان یکی از كلان شهرها با ريشه ها و باورهاي سنتي و مذهبي عميق در جهان مطرح است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر مسعود احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در جلسه هماهنگی و راه اندازی رادیو کاشان که با حضور جمعی از معاونان و مدیران این مرکز در کاشان برگزار شد گفت: یکی از اهداف رسانه ملی افزایش امید ، نشاط اجتماعی و حفظ و صیانت از ريشه ها و باورهاي سنتي و مذهبي عميق به ویژه در کلان شهر ها است.
مدیرکل مرکز اصفهان با اشاره به اينكه امروز ديگر عصر ارتباطات نيست، بلكه عصر انفجار اطلاعات است و بايد تلاش كرد تا هرچه زودتر راديوكاشان راه اندازي شود گفت: معاونت استانهای سازمان براي راه اندازي راديو كاشان پيگيري هاي زيادي داشته و مصوباتي نیز داشته است و در آینده با راه اندازی آن یکی از زیر ساختهای توسعه شهر کاشان فراهم می شود و می توان از این طریق ظرفیت های بی نظیر کاشان را مدیرت و عرضه کرد.
دکتر احمدي افزادی اختصاص زمين براي راديوكاشان را قابل تقديرخواند و افزود: اختصاص زمين براي راديو كاشان آينده نگري آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه دركاشان است كه آن را مقدمه فعاليت هاي صداو سيما دركاشان دانسته است.
وي تصریح کرد: اگر فيبرنوري شهرستان كاشان تقويت شود ، دوربين هاي نصب شده در سطح شهركاشان فعال خواهند شد و اين امكان فراهم خواهد شد تا هر لحظه كه اراده شود يك بخش از شهرستان كاشان به صورت زنده و آنلاين از صدا و سيماي مركز اصفهان پخش شود.
مدير كل صداو سيماي استان اصفهان در ادامه از توليد سه فيلم در شهرستان كاشان خبرداد و افزود: اين فيلم ها در زمينه هاي خانوادگي و اجتماعي در حال تهيه در شهرستان كاشان است.
دکتراحمدي افزادی با اشاره به اينكه امروز تمام منطقه كاشان تحت پوشش شبكه هاي ديجيتال قرار گرفته است، يادآور شد: عزاداري ها، خطبه هاي نمازجمعه ، برنامه هاي مذهبي آستان علي ابن باقر(ع) در اردهال كاشان و برنامه كاشانه از صدا و سيماي مركز استان اصفهان پخش مي شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.