جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

راهیابی240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

راهیابی240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم

راهیابی240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم


240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم راه یافتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از راهیابی 240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم خبر داد. حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری گفت: این آزمون صبح روز جمعه 7 خرداد به صورت همزمان در 24 شهرستان استان اصفهان برگزار شد که تعداد چهار هزار و 650 نفر در سراسر استان در آن شرکت کردند. وی ادامه داد: پانزدهم مردادماه نفرات راه پیدا کرده به مرحله استانی با یکدیگر رقابت می کنند که نفرات برگزیده به مرحله کشوری اعزام می شوند. حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری در ادامه بیان کرد: منبع آزمون استانی معارف قرآن کریم تفسیر سوره های یونس و هود قرآن کریم براساس کتاب تفسیر نمونه است. وی افزود: نتایج مرحله شهرستانی معارف قرآن کریم نیز جهت اطلاع شرکت کنندگان به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان اعلام شده است که شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات اوقاف مراجعه کنند.

راهیابی240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم

240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم راه یافتند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از راهیابی 240 نفر به مرحله استانی آزمون معارف قرآن کریم خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری گفت: این آزمون صبح روز جمعه 7 خرداد به صورت همزمان در 24 شهرستان استان اصفهان برگزار شد که تعداد چهار هزار و  650 نفر در سراسر استان در آن شرکت کردند.
وی ادامه داد: پانزدهم مردادماه نفرات راه پیدا کرده به مرحله استانی با یکدیگر رقابت می کنند که نفرات برگزیده به مرحله کشوری اعزام می شوند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری در ادامه بیان کرد: منبع آزمون استانی معارف قرآن کریم تفسیر سوره های یونس و هود قرآن کریم براساس کتاب تفسیر نمونه است.
وی افزود: نتایج مرحله شهرستانی معارف قرآن کریم نیز جهت اطلاع شرکت کنندگان به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان اعلام شده است که شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادارات اوقاف مراجعه کنند.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.