جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

راهپیمایی یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

راهپیمایی یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

راهپیمایی یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در اصفهان برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور، مردم انقلابی و ولایت مدار نصف جهان در راهپیمایی یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت شرکت کردند.
راهپیمایان اصفهانی از ساعت 9:30  با اجتماع پرشکوه در میدان انقلاب و خیابان های اطراف با سردادن شعارهای "الله اکبر"، "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"،  " مرگ بر ضد ولایت فقیه" و "مرگ بر فتنه‌گر" حرمت‌شکنی فتنه‌گران را در عاشورای 88 محکوم کردند و دوستداران انقلاب اسلامی بار دیگر حمایت خود را از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی به دشمنان نشان دادند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی عظیم، حماسه 9دی را نماد  بصیرت و آگاهی مردم ایران می دانند؛ روزی که دست ها برای بیعت به سمت ولایت رفت تا حماسه ای ماندگار در تقویم کشور ثبت شود.

نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب اسلامی را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.

مدافعان حریم ولایت در دیگر شهرستان های استان اصفهان هم با شرکت در راهپیمایی و مراسم گرامیداشت  9 دی بار دیگر پشتیبانی خود را از ولایت فقیه به نمایش گذاشته اند.

اصفهانی ها امروز در آیین گرامیداشت حماسه 9دی  با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر ضد ولایت فقیه  و  مرگ بر منافق  انزجار خود را از فتنه گران داخلی و سردمداران آمریکایی شان اعلام کردند و  بصیرت و ولایتمداری را تنها راه عبور از فتنه ها خواندند.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی در این آیین با اشاره به وقایع سال 88گفت:روشنگری رهبر معظم انقلاب  و راهبرد بصیرت در مردم ، کشور را از لغزش نجات داد.

مردم اصفهان در این مراسم با گرامیداشت حماسه 9دی اعلام کردند  برای حفظ انقلاب و نظام اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب تا پای جان ایستاده اند.


جدیدترین ها