جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

رادیو اصفهان برنامه بشارت با موضوع معارف و موضوعات قرآنی تهیه و پخش می کند. - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

بشارت رادیواصفهان به مخاطبان

رادیو اصفهان برنامه بشارت با موضوع معارف و موضوعات قرآنی تهیه و پخش می کند.


به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با بخش های کارشناسی ، تواشیح و ابتهال ، ترجمه قرآن ، دعای سلامتی حضرت ولی عصر (عج) و سخنان مقام معظم رهبری و افکار روز تهیه و پخش می شود. همچنین در این برنامه علاوه بر پرداختن به شرح حدیث کساء و نکات قرآنی در خصوص رزق و روزی ، از صحبت ها و نکات اخلاقی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در مورد مسائل مختلفی که مردم با آنها در ارتباط هستند استفاده می شود. برنامه بشارت برنامه ای معارفی است که ویژه اذان مغرب به تهیه کنندگی محمدحسین کاظمیان ، نویسندگی مریم محلوجی و فاطمه ترابی و اجرا بینش زمانی و معین وصال به مدت 25 دقیقه تولید و از شنبه تا پنج شنبه قبل از اذان مغرب پخش می شود.

بشارت رادیواصفهان به مخاطبان

رادیو اصفهان برنامه بشارت با موضوع معارف و موضوعات قرآنی تهیه و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با بخش های کارشناسی ، تواشیح و ابتهال ، ترجمه قرآن ، دعای سلامتی حضرت ولی عصر (عج) و سخنان مقام معظم رهبری و افکار روز تهیه و پخش می شود.

همچنین در این برنامه علاوه بر پرداختن به شرح حدیث کساء و نکات قرآنی در خصوص رزق و روزی ، از صحبت ها و نکات اخلاقی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در مورد مسائل مختلفی که مردم با آنها در ارتباط هستند استفاده می شود.

برنامه بشارت برنامه ای معارفی است که ویژه اذان مغرب به تهیه کنندگی محمدحسین کاظمیان ، نویسندگی مریم محلوجی و فاطمه ترابی و اجرا بینش زمانی و معین وصال به مدت 25 دقیقه تولید و از شنبه تا پنج شنبه قبل از اذان مغرب پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.