حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

رادیواصفهان هفتاد ساله شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

در آئین بزرگداشت هفتادمین سالگرد تاسیس رادیو اصفهان باحضور مخاطبان ازپیشکسوتان این عرصه تجلیل شد


تجلیل از پیشکسوتان عرصه رادیو در آئین بزرگداشت هفتادمین سالگرد تاسیس رادیو اصفهان

در آئین بزرگداشت هفتادمین سالگرد تاسیس رادیو اصفهان باحضور مخاطبان ازپیشکسوتان این عرصه تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دراین آئین دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز با تبریک هفتادمین سالگردتاسیس رادیو اصفهان گفت: رادیواصفهان به عنوان شبکه محبوب مردم اصفهان توانسته است عنوان پرمخاطب ترین شبکه استانی رابه خود اختصاص دهد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان درادامه رشد و بالندگی را ازویژگیهای شبکه استانی صدا برشمرد وافزود: رادیو اصفهان بایدبا نشان دادن خلاقیت و ابداع طرحهای نو همچنین استفاده ازتجارب گذشتگان مسیری را انتخاب کند که علاوه برمخاطبان فعلی باجذب مخاطبان جدید در عرصه رقابتهای رسانه ای پیروز شود.
دکتر احمدی افزادی با بیان اینكه در عصر تعدد رسانه ها، اثرگذاری رادیو از بین نرفته است و همچنان دوام و قوام دارد، گفت: یكی از اسرار این اثرگذاری قدرت سحر آمیز كلام و بیان است كه هم مخاطب را اقناع می‌كند، هم متنوع و قابل توسعه است و هم ذاتش هنری است كه در جان و دل می‌نشیند و ذهن مخاطب را تسخیر می‌كند.
وی گفت : با وجود تعدد رسانه‌های امروز، طبیعی است كه اوضاع برای رادیو سخت شده باشد اما باید برای تداوم اثرگذاری این رسانه فراگیر، در عملكردش بازنگری كرد تا از مجموعه شرایط موجود ، رقابت های رسانه‌ای‌ و نیازهایی كه در مخاطب به وجود می‌آید، نتیجه مناسبی به دست آوریم.
درپایان این آئین نیزبا اهداء سپاس نامه ای به جمعی از پیشکسوتان عرصه رادیوتجلیل شد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.