جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با استاد هوشنگ حریرچیان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

عبدالحسینی با استاد هوشنگ حریرچیان پیشکسوت عرصه هنر و بازیگری سینما ، تئاتر و تلویزیون دیدار کرد

دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با استاد هوشنگ حریرچیان


دیدار با استاد هوشنگ حریرچیان پیشکسوت عرصه هنر و بازیگری سینما ، تئاتر و تلویزیون

عبدالحسینی با استاد هوشنگ حریرچیان پیشکسوت عرصه هنر و بازیگری سینما ، تئاتر و تلویزیون دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان ، عبدالحسینی مدیرکل این مرکز به همراه قائم مقام ، معاونین و مدیران در ادامه سلسله برنامه‌های دیدار با هنرمندان و چهره‌های ماندگار شهر اصفهان با حضور در منزل استاد هوشنگ حریرچیان با این هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری دیدار کرد.
عبدالحسینی در این دیدار  با اشاره به اینکه هنرمندان توانمند بسیاری در اصفهان مشغول فعالیت هستند و لازم است هنرمندان با تعامل و همدلی برای اعتلای هنری اصفهان تلاش نمایند گفت: اصفهان در حوزه تئاتر با سابقه است و هنرمندانی همچون استاد حریرچیان شناسنامه‌های تئاتر اصفهان هستند.
مدیرکل مرکز اصفهان با بیان اینکه صداوسیمای مرکزاصفهان باحرکت روبه جلو و باخلاقیت و نوآوری هنرمندان درصدد درخشش هرچه بیشتر و شکوفایی بیش از پیش رسانه ملی است گفت: هنرمندان می توانند با فن و هنرخود نقش محوری و اثرگذاری در تهیه برنامه های صداوسیما و تکامل هویت فرهنگی و فکری جامعه داشته باشند.
حریرچیان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه اصفهان نیاز به تئاتر دارد ، گفت: تا زمانی که هنرمندان زنده هستند نیاز است به آنها رسیدگی شود ، ‌همین سرزدن‌های مسئولان به هنرمندان مایه دلگرمی آنها می‌شود و من مرهون محبت همه مردم اصفهان و ایران هستم.
استاد هوشنگ حریرچیان متولد ۱۳۱۱ از بازیگران اصفهانی سینما و تلویزیون ایران است، وی فعالیت هنری خود را از دی ماه ۱۳۲۶ در تئاتر اصفهان آغاز کرد و در شهریور ۱۳۳۲ به تئاتر سپاهان پیوست، از سال ۱۳۳۸ رسما در رادیو اصفهان به عنوان هنرپیشه، گوینده، تهیه‌کننده، گزارشگر، کارگردان و مجری برنامه‌های تفریحی- هنری آغاز به کار کرد. او در سال ۱۳۴۸ اولین تجربه تلویزیونی خود به نام «عکاس باشی» را انجام داد و فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم «جعفر خان» به کارگردانی زنده یاد علی حاتمی آغاز کرد. حریرچیان تا به امروز همچنان به فعالیت سینمایی و تلویزیونی خود ادامه می‌دهد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.