جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

دیدار صمیمی با آقای محسن دلیران مجری بازنشسته صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

جمعی از مدیران و همکاران مرکز اصفهان برای عیادت و دیدار به منزل آقای محسن دلیران از مجریان و گویندگان بازنشسته و باتجربه مرکز اصفهان رفتند

دیدار صمیمی با آقای محسن دلیران مجری بازنشسته صداوسیمای مرکز اصفهان


عیادت و دیدار با آقای محسن دلیران مجری و گوینده بازنشسته و باتجربه مرکز اصفهان

جمعی از مدیران و همکاران مرکز اصفهان برای عیادت و دیدار به منزل آقای محسن دلیران از مجریان و گویندگان بازنشسته و باتجربه مرکز اصفهان رفتند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در این دیدار صمیمی آقای مهندس محمدعلی زارع معاون برنامه ریزی و نظارت این مرکز، گویندگان قدیم و با تجربه را از جمله سرمایه های سازمان صدا و سیما برشمرد و گفت: باید از چنین افراد باتجربه در زمینه تربیت و آموزش گویندگان جوان استفاده کرد.
وی همچنین از آقای دلیران به خاطر همکاری مداوم و مناسب با حوزه سیما و صدا تشکر و قدردانی و برای وی از خداوند متعال آرزوی صحت و سلامتی کرد.
وی همچنین با ابلاغ سلام آقای دکتراحمدی افزادی مدیر کل محترم مرکز برای آقای دلیران که چندی پیش به علت آسیب مهره های کمر در منزل بستری شدند ، آرزوی شفای عاجل و سلامتی کرد.
 آقای محسن دلیران از گویندگان و مجریان توانمند و برجسته مرکز اصفهان است که چندی پیش به جرگه بازنشستگان پیوست و در کارنامه فعالیت خود تهیه و اجرای برنامه های رادیویی همچون "قندوعسل" و اجرای برنامه تلویزیونی "کی میادستاره چینی" را دارد.
 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.0 stars out of 5.