حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

دیدار رئیس رسانه ملی با آیت الله مظاهری - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آقای دکتر علی‌عسگری رییس سازمان صداوسیما با مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» دیدار کرد


سازمان صداوسیما یکی از حسّاس‌ترین نهادها و سازمان‌های حائز اهمیّت در نظام جمهوری اسلامی است

آقای دکتر علی‌عسگری رییس سازمان صداوسیما با مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری در این دیدار، با بیان اینکه سازمان صداوسیما یکی از حسّاس‌ترین نهادها و سازمان‌های حائز اهمیّت در نظام جمهوری اسلامی است، رسانۀ ملّی را بیان‌گر مواضع و دیدگاه‌های نظام دانسته و تصریح کردند: فعالیّت‌های صداوسیما با توجّه به تأثیر عمیق آن بر افکار مردم و نیز مسئولیّت عظیمی که در ترویج دین و معرّفی صحیح مبانی و اصول انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بر عهده دارد از جایگاه و حساسیّت ویژه‌ای برخوردار است.
ایشان در این زمینه با اشاره به اینکه رییس سازمان صداوسیما، بر اساس قانون اساسی منصوب مقام معظّم رهبری است، تأکید کردند: موفقیّت‌ها و کاستی‌های سازمان صداوسیما، به صورت خواه‌ناخواه در افکار عمومی، به نظام و رهبری نسبت داده می‌شود و این جهت، مسئولیّت مدیران و دست‌اندرکاران سازمان صداوسیما را مضاعف و وظیفۀ آنان را بسیار سنگین می‌کند.
حضرت آیت‌الله‌العظمی مظاهری با یادآوری نظر امام راحل عظیم‌الشّأن که صداوسیما را به منزلۀ یک دانشگاه بزرگ و تأثیرگذار توصیف کرده‌اند، خاطرنشان ساختند: دانشگاه صداوسیما می‌تواند و باید در ترویج دین و اعتقادات مردم و نیز در رشد و شکوفایی علمی، فرهنگی و اجتماعی آنان نقش مؤثّر و سازنده‌ای ایفا کند و از این‌رو لازم است همۀ برنامه‌ها و تولیدات آن براساس معرفت‌افزایی و ارتقاء دانش و بینش صحیح در بینندگان و شنوندگان باشد.
حضرت آیت‌الله‌العظمی مظاهری با اشاره به بروز برخی مفاسد اخلاقی و فرهنگی در جامعه، تأثیر صداوسیما بر فرهنگ عمومی مردم را غیرقابل انکار و بسیار عمیق دانسته و اظهار داشتند: تولیدات صداوسیما باید عملاً منجر به گسترش اخلاق و رشد فضائل اخلاقی در جامعه و باعث زدودن ریشه‌های رذائل اخلاقی و رفتارهای ناهنجار و ناشایست شود.
رییس رسانه ملی  هم در این دیدار اراده رسانه ملی را حضور جدی در عرصه فضای مجازی دانست و گفت: به جرات می شود گفت هیچ کشوری در عرصه رسانه، شرایط امروز صداوسیما را ندارد چون از یک طرف باید سلایق و علایق متنوع و متکثر مردم را تامین و از سوی دیگر در مقابل هجمه دشمنان با ابزارهای نوین ، ایستادگی کرد.
پیش از سخنان حضرت آیت‌الله‌العظمی مظاهری آقای دکتر علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه‌های سازمان صداوسیما ارائه کرد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.