سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

دیدار رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


دیدار رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان


حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و آقای عبدالحسینی مدیرکل مرکز اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، در این دیدار حجت‌الاسلام‌ مرتضی آقاتهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از تلاش‌های صداوسیما در عرصه فرهنگ سازی مناسب و جنگ رسانه‌ای در مقابل با رسانه های بیگانه گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم با همکاری و تعامل بیشتر سازمان صداوسیما در برابر جنگ روانی، تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن ایستاده است.
حجت‌الاسلام‌ مرتضی آقاتهرانی گفت: یکی از مشترکات کمیسیون فرهنگی مجلس با صداوسیما آن است که برای صیانت از فرهنگ و هویت ملت ایران تلاش می‌کنیم و امیدوارم با هماهنگی و هم‌افزایی‌های بیشتر بتوانیم بیش از پیش در این راستا حرکت کنیم.
آقای عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه رسانه ملی با حمایت و کمک مجلس شورای اسلامی در زمینه تامین بودجه  لازم برای ارتقاء محتوا در حوزه تولیدات می تواند با قدرت در مقابل  هجمه های فرهنگی دشمنان و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان بایستد افزود: فضای مجازی یکی از دیگر راه‌های دشمن برای هجمه فرهنگی است که با قانون‌مند کردن آن مانند همه‌جای دنیا، می توان از فرصت‌های آن بیشتر و بهتر استفاده کنیم و نقش مجلس در این زمینه و در رأس آن، کمیسیون فرهنگی بسیار مهم است.
رئیس رسانه استانی ادامه داد: ما با تمام تلاش و توان ایستاده‌ایم تا مرجعیت صداوسیما را حفظ کنیم و با قدرت رو به ‌جلو حرکت می‌کنیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.