سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیدار آقای عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان با نخبگان فرهنگی و رسانه ای شهرستان خمینی شهر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


دیدار آقای عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان با نخبگان فرهنگی و رسانه ای شهرستان خمینی شهر


در ادامه سلسله نشست های تعامل مدیران شبکه اصفهان با مسئولین شهرستانهای استان بر استفاده از ظرفیت هنرمندان شهرستان خمینی شهر در برنامه های این رسانه تاکید شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان، آقای عبدالحسینی مدیر کل به همراه قائم مقام و معاونان این مرکز  در سفر به شهرستان خمینی شهر و در نشست با نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خمینی شهر در جمع نخبگان فرهنگی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت بالای خمینی شهر در زمینه مذهبی و فرهنگی گفت: صدا و سیمای مرکز اصفهان این آمادگی را دارد تا در جهت تولید محتوا با مشارکت شهرداری خمینی شهر هفته ای 20 دقیقه برنامه تلویزیونی از اماکن مختلف این شهرستان از جمله امام زاده محمد تولید و پخش کند.
آقای عبدالحسینی با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز اصفهان محدود به شهر اصفهان نیست و باید از ظرفیت  تمام نقاط استان وشهرستان برای برنامه سازی رادیویی و تلویزیونی استفاده شود گفت: درب صداوسیما بر روی همه هنرمندان و پیشکسوتان عرصه علم و هنر باز است.
مدیرکل مرکزاصفهان بر تولید و پخش برنامه‌های متنوع با بهره گیری از ظرفیت‌های بالای هنرمندان این شهرستان تاکید کرد و از مسئولان شهرستان خواست برای به تصویرکشیدن ظرفیت‌های هنرمندان در حوزه‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی با صداوسیما همکاری کنند.
در ادامه این نشست حجت الاسلام نقد علی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان در این شهرستان افزود:  دیدگاه مدیر کل مرکز اصفهان نسبت به شهرستانها و ظرفیت آنان قابل ستایش است و امیدواریم هنرمندان این شهرستان نیز بتوانند در جلساتی که در اصفهان برگزار می شود شرکت  و دغدغه های خود را مطرح کنند.  
نماینده شهرستان خمینی شهر در ادامه گفت: هدف اصلی این نشست معرفی استعدادهای فرهنگی شهرستان به مسئولان صدا و سیمای اصفهان بود و خوشبختانه به نتایج خوبی دست یافتیم.
وی اظهار امیدواری کرد که در نتیجه دیدار امروز و قول مساعدت آقای عبدالحسینی راه برای شکوفا شدن استعدادهای شهرستان در صداوسیمای اصفهان بیش از پیش باز شود و در آینده نیز شاهد انعکاس بیشتر اخبار امید بخش این شهرستان در رسانه استانی اصفهان باشیم.
همچنین در این نشست مصوب گردید برنامه های تولیدی مجموعه های فرهنگی، مذهبی و ورزشی این شهر در کنداکتور پخش برنامه های شبکه اصفهان قرار گیرد.
در پایان نیز از برخی اماکن و نقاط شهرستان از جمله امامزاده سید محمد، بیمارستان ساعی، مسجد جامع خوزان و همچنین طرح های محرومیت زدایی جوی آباد که مستلزم کار رسانه ای بیشتری می باشد بازدید میدانی به عمل آمد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.