سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

دورهمی بلند ترین شب سال با رادیو و تلویزیون اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


دورهمی بلند ترین شب سال با رادیو و تلویزیون اصفهان


صدا و سیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی شب یلدا را برای مردم اصفهان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اصفهان ، معاونت های سیما و صدا برنامه های ویژه ای را برای شب یلدا در سال ۱۴۰۰ تدارک دیده اند vکه توسط مجریان و گویندگان توانمند اجرا و با حضور شخصیت ها و بازیگران و چهره های ورزشی و هنری و سیاسی پخش می شود.
در این بین شبکه اصفهان برنامه ی هشت بهشت را با ساختار متفاوت ویژه بلند ترین شب سال به  مدت 180 دقیقه به صورت زنده پخش می کند ؛ قرار است در این برنامه از هنرمند مطرح اصفهانی آقای حسن اکلیلی استفاده شود و ایشان از فرهنگ و آداب اصفهانی در شب چهله برای بیندگان صحبت کنند.
در بخش دیگری از ویژه برنامه شب یلدا که از ساعت  21 آغاز می شود آقای قاسم زاده شهردار اصفهان از آمادگی شهر و ویژه برنامه های نصف جهان در این شب سخن می گویند.
موسیقی اصیل اصفهانی و دعوت از هنرمندان مطرح اصفهانی واساتید این حرفه و اجرای زنده توسط آنان از دیگر بخش های برنامه هشت بهشت در تاریخ 30 آذر 1400 است.
حافظ خوانی در این شب توسط دکترنصراستاد ادبیان وزبان فارسی خوانده می شود و با توجه به اینکه شب یلدا امسال مقارن با ایام فاطمیه است از حاج مهدی منصوری مداح اهل بیت دعوت شده است .  
رادیو اصفهان هم بر روی موج اف ام ردیف 95 مگاهرتز و  Am 837  کیلوهرتز برنامه ای با عنوان شب اناری را در دو بخش برای شنوندگان خود پخش می کند.
این ویژه برنامه در ساعت 18:30 دقیقه تا ساعت 21:00  از صدای مرکز اصفهان پخش می شود و سپس پخش خبر 21 رادیو برنامه شب های اناری ادامه می یابد.
آیتم های کاسه آجیل ارتباط با خوانندگان ، حافظ خوانی  و یادش بخیر یادی از درگذشتگان 2 سال اخیر به خصوص پدربزرگ ها و مادربزرگ ها که گرمابخش محافل خانوادگی بودند در این برنامه پخش می شود.
بخش نمایشی و پخش تلفن شهروندان و بیان خاطرات همشهریان اصفهانی ، حضور میدانی گزارشگر برنامه و مشاوره خانواده از دیگر آیتم های ویژه برنامه شب چهله است.
 اجرای سهیل ساعتچیان، زهره کاظمی بخش اول اجرای این برنامه را بر عهده دارند و محمد کبیری بخش دوم برنامه شب اناری را اجرا می کند.
تهیه کنندگی برنامه هشت بهشت بر عهده علی مستاجران است و تهیه کنندگی برنامه رادیویی شب اناری بر عهده الهام فتاحی و پویا الهامی است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.