جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دستهای مهربان - نمایش محتوای صدا

 

 

دستهای مهربان

Loading the player...
دستهای مهربان

برنامه دستهای مهربان 48 برنامه 30 دقیقه ایی با ساختار کلامی پیامی است که در صدای مرکز اصفهان تهیه و پخش می شود .این برنامه با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه می شود وفرهنگ شرکت در امور خیر وکمک رسانی به نیازمندان را در جامعه ترویج میکند و تلاش میکند تا با نگاهی اجتماعی به مسائل قشر خاصی از جامعه که برای معاش خود نیاز به نظارت وکمکهای دولتی دارند را برررسی و مورد توجه و رسیدگی قرار دهد.

در این برنامه دستهای مهربان  گزارشگر موضوعات مشخص شده ایی را با کارشناسان برنامه مطرح کرده وبه پیگیری مسائل ومشکلات  مربوط می پردازد. همینطور به فعالیت خیرین مدرسه ساز – خیرین کمیته امداد – خیرین بخش زندانها  درمانگاهها و بیمارستانها – خیرین بیماران خاص – کتابخانه ساز – دانشگاه ساز و ... پرداخته میشود .

اهداف مهمی که در برنامه مورد توجه قرار گرفته عبارتند از : ارتقای سطح نوع دوستی و احسان و نیکوکاری در بین مخاطبان ، معرفی خیرین ، معرفی خیریه ها ، گره گشایی از نیازمندان.

از آنجا که  ترویج احسان و نیکوکاری و معرفی خیرین و افراد سخاوتمند یکی از وظایف رسانه ملی است لذا تولید چنین برنامه ای لازم و ضروری است.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده وگزارشگر: فرانک عابدی