رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

در شرایط امروز ، رسانه ها مخصوصا شبکه تلویزیونی اصفهان نقش مهمی در روشنگری جامعه و خنثی کردن شایعات دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آیت الله طباطبایی:


دیدار مدیرکل ، قائم مقام و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز اصفهان با آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

آیت الله طباطبایی:

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با مدیرکل ، قائم مقام و جمعی از معاونان و مدیران این مرکز با تشکر از تلاش های صداوسیما برای به تصویر کشیدن پیشرفت های ایران اسلامی ، مدیریت رسانه ملی در فضای رسانه ای جهان امروز را پیچیده و حساس برشمرد و گفت: این رسانه در فضای رسانه ای امروز بسیار تاثیر گذار است ، حتی در شرایطی که فضای مجازی ، عرصه فعالیت های رسانه ای را تحت تاثیر قرار داده است.
آیت الله طباطبایی با بیان اینکه رسانه ملی در آگاهی بخشی جامعه و شفاف سازی نقشه های دشمنان نقش بسیار حساس و ویژه دارد گفت: یکی از وظایف مهم این رسانه توجه به مسائل دینی و ترویج و تقویت باورهای دینی و اسلامی به ویژه در نسل جوان است.
نماینده ولی فقیه در استان ضمن اظهار رضایت از فعالیت شبکه تلویزیونی اصفهان در مواجه با موضوعات و مشکلات مختلف گفت:برنامه هایی مثل ویژه برنامه معرفی مساجد یا گزارش شب یلدای نایین که موجب توجه به ظرفیتهای شهرستانی است ، برنامه های خوبی بوده است.
آقای عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در این دیدار به عملکرد چند ماه گذشته مرکز اصفهان در همه بخش های تولید ، خبر ، صدا و فضای مجازی پرداخت و گفت: به منظور امید آفرینی در جامعه ، برنامه هایی را با ساختارهای جدید طراحی کرده ایم مانند برنامه "زیریک سقف در حوزه خانواده" ، "برنامه شبانه هشت بهشت" و "سفر به شهرستانها و روستاها" در جدول پخش شبکه اصفهان قرار دارد.
بهرام عبدالحسینی با اشاره به برنامه ریزی های مرکز اصفهان  در تولید برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و تولید و پخش برنامه های مختلف همچون مستند مفاخر ، عملکرد نظام ، میدان انقلاب و.... افزود: از اوایل امسال تولیدات ما در بخش استانی و کشور در حال پخش است و عملکرد  استانداران اصفهان در ادوار مختلف را در قالب برنامه کارنامه ضبط و پخش کرده ایم.
مدیرکل مرکز اصفهان با بیان اینکه تقسیم بندی های مختلفی در حوزه رادیو در قالب نمایش ، برنامه های گفتگو محور و ۱۵ برنامه مستند و چندین برنامه مسابقه ای انجام گرفته است گفت: برنامه های مستندی در خصوص شخصیت های تاثیر گذار انقلاب ، شهدای دفاع مقدس ، مدافعان حرم تهیه و پخش می شود.
وی با بیان اینکه در برنامه سازی ها ذائقه و رضایت مخاطب در نظر گرفته شده است افزود: امیدواریم در این میدان جنگ فرهنگی بتوانیم با تلاش همکارانمان پیوند ناگسستنی مردم با تلویزیون را عمق بیشتری ببخشیم.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.