رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

درخشش صداوسیمای مرکز اصفهان در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تندیس و 11 لوح دیپلم افتخار برترین های بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها به صدا و سیمای مرکز اصفهان تعلق گرفت


صداوسیمای مرکز اصفهان ، تندیس و 11 لوح دیپلم افتخار برترین های بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها را از آن خود کرد

تندیس و 11 لوح دیپلم افتخار برترین های بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها به صدا و سیمای مرکز اصفهان تعلق گرفت

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها که در شهرکرد برگزار شد ، نفرات برتر بخش های مختلف این جشنوراره معرفی شدند.
بر این اساس بنا بر نظر هیأت داوران ، در حوزه سیما تندیس و دیپلم افتخار بهترین مستند در بخش اصلی تولیدات سیما به آقای سید هاشم مرتضویان و دیپلم افتخار بهترین تدوین با عنوان "مشد عباس ، بودن نبودن" به آقای احسان ایزدی دهکردی تعلق گرفت.
 درحوزه فضای مجازی نیز دیپلم افتخار رتبه اول بخش رسانه های اجتماعی با عنوان "پیام رسان سروش" به آقای سید مجید زنجانی اهدا شد.
در حوزه خبر سه دیپلم افتخار بهترین گزارش در بخش ویژه خبرنگاران آزاد تلویزیونی با عنوان "سقوط هواپیمای مسافربری آسمان در منطقه دنا سمیرم" ، بهترین گزارش در بخش اصلی خبر رادیویی با عنوان" پشت به تریبون" و بهترین نگارنده در بخش اصلی خبر مکتوب با عنوان" دستیابی به فناوری نوین تولید مثل حیوانات" به ترتیب به آقایان مهدی افشاری ، محمدحسین مأمن پوش و خانم مرضیه قاسمی تعلق گرفت.
در حوزه صدا دیپلم افتخار بهترین برنامه طنز در بخش ویژه نمایش با عنوان "قندوعسل" به آقای محسن دلیران و دیپلم افتخار برنامه برتر رادیویی در بخش آب با عنوان "باد ما را خواهد برد" به خانم لیلا عسگری تعلق گرفت.
همچنین داوران شعر و موسیقی دیپلم افتخار بهترین اثر کاربردی رسانه را در بخش اصلی موسیقی محلی با عنوان "اور بهار(ابربهار)" به آقای مهران مرادصفوی اهدا کردند.
در حوزه پژوهش نیز دو دیپلم افتخار ، در بخش پژوهش برتر آب و محیط زیست با عنوان" شناسایی و تدوین راهبرد و خط مشی شبکه اصفهان در مواجهه با بحران آب " و بخش اصلی رسانه و ارتباطات با عنوان "نقش برنامه های شبکه های ماهواره ای بر سبک زندگی شهروندان اصفهانی" به ترتیب به آقایان احمدرضا فیاض بخش و مصطفی محمد صادقی تعلق گرفت.
شایان ذکر است امسال بیش از 10هزار و 26 اثر به دبیر خانه بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها ارسال شد ،که این آمار در مقایسه با پارسال رشد پنج برابری داشته است.
بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صداوسیما با شعار چهل سال پایداری ، پیشرفت و افتخار ازسوم تا پنجم شهریورماه به مدت سه روز درشهرکرد و به میزبانی صدا و سیمای مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.