جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

درخشش صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


درخشش صداوسیمای مرکز اصفهان


صداوسیمای مرکز اصفهان در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها رتبه دوم خبراستانی ، دو تندیس ، دوازده دیپلم افتخار و چهار رتبه برتر را به خود اختصاص داد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها که در خراسان شمالی برگزار شد ، نفرات برتر بخش های مختلف این جشنوراره معرفی شدند.
بر این اساس بنا بر نظر هیأت داوران ، حوزه خبر  با کسب یک تندیس ، چهار دیپلم افتخار و سه رتبه  برتر ، رتبه دوم خبر استانی  این جشنواره را به خود اختصاص داد. تندیس موفق ترین معاونت خبر  به سید محسن طباطبایی تعلق گرفت و مستند  خبری" در مسیر گردنه" به خبرنگار ی رامین زال  و تدوین  زهره شیر خانی و همچنین خبر مکتوب "لجن های نفتی ایران انحصار آمریکا  را شکست" از مرضیه قاسمی دیپلم  افتخار را به دست آورد  و بخش تیتراژ مجموعه خبری تلویزیونی نیز دیپلم افتخار بهترین تیتراژ خبر تلویزیونی ، جواد استکی تصویربرداری گزارش مستند لوح سپاس رتبه دوم ، سیده سارا اطهری بخش مجموعه خبر رادیو لوح سپاس رتبه سوم و  زهرا قمریان لوح سپاس رتبه سوم فضای مجازی را کسب نمودند.
در حوزه معاونت برنامه ریزی و نظارت نیز دیپلم افتخار و تندیس برترین پژوهش در بخش اصلی اجتماعی با عنوان" بررسی شیوه های افزایش شادی و نشاط از طریق شبکه استانی " به حجت الاسلام والمسلمین حمید رجایی و  لوح سپاس رتبه سوم پژوهش در بخش اصلی فرهنگی با عنوان "بررسی گزارش های خبری سیمای شبکه اصفهان" به مصطفی محمد صادقی تعلق گرفت.
 در حوزه سیما دیپلم افتخار بهترین مستند در بخش جنبی منابع طبیعی با عنوان "نفس" به سید محمدعلی حامی و دیپلم افتخار بهترین برنامه ترکیبی در بخش جنبی سلامت با عنوان"سیب"به سید فرهاد عریضی تعلق گرفت.
در حوزه صدا دیپلم افتخار به میزگرد چهلمین سالگرد در بخش ویژه چهلمین سالگرد به کمال اخیش و دیپلم افتخار بهترین مینی فیچر  رادیویی در بخش سلامت به لیلا عسگری تعلق گرفت.
همچنین در بخش کارگردانی نمایش رادیو و بخش ویژه خلاقانه رادیو  ، آثار این معاونت از سوی هیأت داوران جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.
درحوزه فضای مجازی دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش فیلم کوتاه با عنوان "پدر" به میثم غفرانی از مرکز اصفهان اهدا شد.
همچنین داوران شعر و موسیقی دیپلم افتخار بهترین تنظیم موسیقی محلی را در بخش اصلی با عنوان "آنایوردوم(سرزمین مادری)" به فرناد شاهزیدی و دیپلم افتخار  بهترین صدابرداری و پالایش را در بخش اصلی با عنوان "خاک فیروزه ای" به سید احمد میرمعصومی اهدا کردند.
بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صداوسیما با شعار «شبکه‌های استانی، توسعه پایدار و رونق تولید» ۲۵ تا ۲۷ مرداد به مدت 3 روز در بجنورد به میزبانی صداوسیمای خراسان شمالی برگزار شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.