رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

درخشش شبکه اصفهان در میان شبکه های استانی مراکز کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

صداوسیمای مرکز اصفهان رتبه برتر مراکز را در بخش ویژه برنامه های نوروز سیما به خود اختصاص داد


کسب رتبه برتر در بین مراکز کشور

صداوسیمای مرکز اصفهان رتبه برتر مراکز را در بخش ویژه برنامه های نوروز سیما به خود اختصاص داد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان بر اساس ارزیابی عملکرد معاونت امور استان های سازمان در خصوص برنامه های مرکز اصفهان در نوروز 97 به ویژه برنامه سال تحویل و تولید  برنامه های مفرح بومی و محلی و  همچنین اطلاع رسانی به موقع و مناسب گردشگران ، این مرکز موفق به کسب رتبه برتر مراکز در بخش ویژه برنامه های نوروزی سیما شد.
بر این اساس آقای دکتر علی دارابی معاون امور استان های سازمان با اهداء لوح تقدیر به آقای دکتر احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از ایشان و معاونین ، مدیران و برنامه سازان آن مرکز برای تلاش موثر در کسب این موفقیت ،  تقدیر و تشکر کرد.
در بخشی از این لوح تقدیر آمده است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر احمدی افزادی مدیرکل محترم صداوسیمای مرکز اصفهان
با احترام ، شکوفایی و تحول طبیعت در بهار پس از روزهای سرد و سخت زمستان ، فرصت مغتنمی است برای صداوسیما تا بهترین تولیدات رسانه ای را با برنامه ریزی مناسب به مخاطبان خود پیشکش نماید. این مهم بر اساس ارزیابی عملکرد برنامه های آن مرکز در نوروز 1397 با تولید و پخش برنامه های مفرح بومی و محلی ، بازتعریف جدول پخش برنامه ها ، اطلاع رسانی برخط به گردشگران ، ارتباط با زائران کاروان راهیان نور و همکاری با نیروهای انتظامی به شکلی مناسب انجام پذیرفت و در این راستا در بخش ویژه برنامه های نوروزی سیما در میان همه مراکز موفق به کسب رتبه برتر شد که امید می رود این اقدامات شایسته با تولیدات کیفی استمرار یابد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.