رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

خبرنگاران به جهت مسئولیت خطیرشان در عرصه اطلاع رسانی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تلاش رسانه ملی همواره بر جذب و حمایت از جوانان است


دیدار نماینده مردم شهرستان های نایین و خورو بیابانک با مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان

تلاش رسانه ملی همواره بر جذب و حمایت از جوانان است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در دیدار نماینده مردم شهرستان های نایین و خورو بیابانک با بیان این مطلب گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در حوزه خبر ، یک خبرنگار می تواند با جریان سازی خبر  با توجه به ظرفیت های بسیار خوب نایین ، در خصوص معرفی ظرفیت های موجود از جمله ظرفیت های گردشگری ، خبرهای مطلوبی تهیه کند.
عبدالحسینی در ادامه تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده ، شاهد راه اندازی باشگاه خبرنگاران جوان در نایین خواهیم بود و امید داریم که این باشگاه نیروهای خلاق را پرورش دهد و شاهد تغییر نگاه مردم نسبت به نایین و پتانسیل های موجود در آن باشیم.
مدیرکل مرکز اصفهان با بیان مشکلات در حوزه صدا و سیما افزود: دغدغه شهرستان ها این است که چرا دیده نمی شوند و ما بخشی از آن را می پذیریم چرا که شبکه استانی متعلق به همه استان است و همه باید دیده شوند و در این باره برنامه ریزی های خوبی انجام شده است و در حال طراحی برنامه هایی هستیم که به تمام استان بپردازد.
وی افزود: صدا وسیمای مرکز استان اصفهان حمایتهای معنوی خویش را به عنوان پشتوانه ی همیشگی از خبرنگاران جوان نایین قوت خواهد داد تا این شهرستان به حقوق مادی ، معنوی و فرهنگی خود دست یابد..
عبدالحسینی در پایان بر حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان و لزوم همکاری های همه جانبه در جهت پیشبرد اهداف باشگاه خبرنگاران جوان تاکید کرد.
عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خورو بیابانک نیز با اشاره به اینکه نایین و خوروبیابانک در یک سوم مساحت استان قرار گرفته اند گفت: نایین و خورو بیابانک از محروم ترین شهرستان های استان نسبت به سایر شهرستان های اصفهان هستند اما نایین به لحاظ توانایی هایی که دارا می باشد باید در حوزه سرمایه گذاری فعال باشد ولی متاسفانه به دلیل اینکه کمتر معرفی شده، جایگاهی نداشته است.
این نماینده مجلس، نایین را مهد دین و فقاهت ، شهر اسطوره های صبر ، تلاش ، ایستادگی و مقاومت و شهر آیت الله نایینی عنوان کرد که بعد از استان و کاشان از جهت ارزش های فرهنگی و میراث فرهنگی صنایع دستی، گردشگری در رتبه سوم قرار گرفته است.
وی با تاکید بر لزوم همکاری همه جانبه صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان افزود: انتظار داریم مدیر کل صدا و سیما ، باشگاه خبرنگاران جوان در معرفی هر چه بیشتر شهرستان ، صنعت گردشگری و حمایت از فرش نایین که روزگاری به عنوان یک صنعت بین المللی در سراسر جهان شناخته شده بود قدم های موثری برداشته وخیرخواهی مردم در آن حاصل شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.