حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۷

حافظان امنیت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حافظان امنیت

Loading the player...

تهیه کننده ، تدوین وکارگردان : حسینعلی رحیمی

تصویربرداران : حفیظ الله قاسمی - مهدی ابراهیمی - دانش تاجمیر ریاحی

برنامه حافظان امنیت در 6 قسمت 15 دقیقه ای تهیه شده است. موضوع این برنامه راجع به خدمات سربازان گمنام امام زمان و بحث امنیت جاری در کشور است که در این رابطه گزارش و اخذ نظرات مردم درخصوص فعالیت ها و خدمات این سربازان گرفته شده است. همچنین مسئولین ارشد استان و فرماندهان ارشد نظامی در این خصوص نظرات خود را در برنامه بیان کرده اند.

در این مستند با توجه به بحث امنیت به عنوان مهمترین زیرساخت های هر جامعه و ملت و تاثیر آن در زمینه های اقتصاد ، علم ، صنعت ، کشاورزی و دیگر عرصه ها تلاش شده است با بیان افکار و آرائه مسئولان ارشد استان همچون آیت الله طباطبایی نژاد ، جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا ، رییس دادگستری استان ، دادستان استان و فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در خصوص امنیت و لزوم وجود آن در کشور ، ذهن مخاطب به این نعمت مجهول معطوف شود.
همچنین در بخش از این مستند نگاه عامه مردم به امنیت و جایگاه ایران در بحث امنیت ملی و عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) مورد توجه قرار گرفته است.
موزیک تصویر ، انیمیشن و مستندهایی از عملکرد وزارت اطلاعات از جمله بخش های این برنامه می باشد.
این مستند گزارشی به تهیه کنندگی ، کارگردانی و تدوین حسنعلی رحیمی و تصویربرداری حفیظ الله قاسمی ، مهدی ابراهیمی و دانش تاجمیر ریاحی به مدت 90 دقیقه تهیه و از شبکه اصفهان پخش شده است.

سال تولید: 1397