جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

جمع خانواده های اصفهانی در شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان برنامه ای اجتماعی و فرهنگی را با نام «کی میاد ستاره چینی» با هدف احیای فرهنگ صله رحم و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی تهیه و پخش می کند

جمع خانواده های اصفهانی در شبکه اصفهان


تهیه و تولید برنامه «کی میاد ستاره چینی» با هدف احیای فرهنگ صله رحم و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی

شبکه اصفهان برنامه ای اجتماعی و فرهنگی را با نام «کی میاد ستاره چینی» با هدف احیای فرهنگ صله رحم و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه با محوریت صله رحم در جمع صمیمی و میهمانی های دوره ای خانواده ها حضور پیدا کرده و با اعضای فامیل از جمله بزرگتر فامیل و اعضای دیگر به گفتگو می نشیند.
در این برنامه به چگونگی برپایی میهمانی ها ، نوع پذیرایی ، انواع غذا ، شیوه پخت غذاها و شیرینی جات ساده و سنتی ، تفریحات ، برگزاری مراسم ازدواج و سایر مراسم ، احترام به والدین و بزرگترها ، رسیدگی به اقوام ، رفع مشکلات و گره گشایی از مسایلی که در فامیل بوجود می آید و... پرداخته می شود.
این برنامه به علت استقبال و همراهی خا‌نواده های هم استانی بیش از 4 سال است که به عنوان یکی از پر مخاطب ترین برنامه های شبکه اصقهان به صورت زنده به روی آنتن می رود.
این برنامه به تهیه کنندگی آزاده رجبی ، کارگردان احمدرضا نصری ، مدیرتولید محمودرضا پناهنده ، نویسنده محمدباقر انصاری و اجرای محسن دلیران ، نوید مستعان و محسن کریمی به مدت 70 دقیقه تولید و پنجشنبه ها ساعت 21:30 پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.