جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و روز جهانی قدس در صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

صداوسیمای مرکز اصفهان با همه توان ، مراسم با شکوه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را انعکاس می دهد

جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و روز جهانی قدس در صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد


انعکاس رسانه ای مراسم با شکوه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و راهپیمایی روز جهانی قدس

صداوسیمای مرکز اصفهان با همه توان ، مراسم با شکوه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را انعکاس می دهد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و روز جهانی قدس که در سالن جلسات این مرکز برگزار شد آقای سید علی معصومی‌زاده معاون سیمای مرکز اصفهان گفت: از چند روز قبل از رحلت امام(ره) مستندها و تله فیلم‎هایی در این رابطه از سیما پخش خواهد شد هم چنین برای روز 15 خرداد نیز ویژه برنامه‎هایی در دستور پخش داریم که در خلال جدول برنامه‎ها ، میان برنامه‎هایی در این خصوص پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: برای روز جهانی قدس نیز یک سریال پنج قسمتی ، تعدادی فیلم ، مستند و سریال‎های خاطره انگیز در غالب سه قسمت 30 دقیقه‎ای پخش خواهد شد.
آقای سید محسن طباطبایی معاون خبر مرکز اصفهان نیز در این جلسه عنوان کرد: مراسم‎هایی مانند روز جهانی قدس و ارتحال حضرت امام روزهایی است تا آرمان‎های خود را فراموش نکنیم و تلاش خواهیم کرد تا بهترین بازتاب رسانه‎ای را نیز در محل راهپیمایی‌ مصلی امام خمینی داشته باشیم.
آقای جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان این که جوانان امروز باید رهبر انقلاب و آرمان‎هایش را بشناسند تا قدر استقلال و آزادی که دارند را بدانند ، گفت: امام(ره) به مسؤولان توصیه می‌‎کنند که قدر ملت را بدانند و در کمک و یاری به مستضعفان که نور چشم انقلاب هستند و انقلاب ثمره تلاش و کوشش آن‎هاست دریغ نکنند و افرادی را در پست‎های مدیریتی به کار گیرند که محرم باشند.
وی در ادامه به تشریح برنامه‌‎های ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و یادآوری کرد: محور ستاد برگزاری مراسم ارتحال استانداران هستند و در خصوص مراسم ، جلساتی با حضور اعضا و استاندار برگزار شده است و چون این ایام با شب‌‎های قدر در یک زمان قرار گرفته است سعی کردیم که از ظرفیت این شب‎ها نیز استفاده کنیم و 10 مسجد شاخص مانند مسجد امام ، مسجد حکیم و ... در سخنرانی بین دعای جوشن کبیر، سخنرانی خود را به رحلت امام اختصاص می‎دهند.
آقای عسگری در خصوص مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در اصفهان، گفت: دو مراسم نیز یکی با سخنرانی
حجت الاسلام مهدی نیلی‌پور در روز 13 خرداد است  و یکی هم با سخنرانی حجت الاسلام ملکی در روز 14 خرداد برگزار خواهد شد.
وی گفت: امسال روز جهانی قدس در فاصله زمانی کمی نسبت به ارتحال حضرت امام قرار دارد و لازم به ذکر است که امسال اعزام‎های گسترده صورت نمی‎گیرد و تنها چند شهرستان نزدیک به مرقد اعزام انجام خواهند داد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: روز قدس تنها مخصوص به فلسطین نیست و روز بیداری جهان اسلام است، به لطف خدا نصرت الهی در پیش است و ملت ایران که پرچم‎دار این مسیر است اگر هم چنان مانند گذشته در مقابل استکبار بایستد، نوید پیروزی‎های بیشتر به ما خواهد رسید.
آقای عسگری در خصوص جزییات مراسم روز جهانی قدس در اصفهان نیز گفت: امسال بنا به نظر نماینده ولی فقیه ، مسیر راهپیمایی به سمت مصلی خواهد بود و سه مسیر برای این راهپیمایی در نظر گرفته شده و اتوبوسرانی نیز امسال جمعیت را به مسیر الحاق می‎رسانند.
مسیر‎های 3 گانه راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر اصفهان به شرح زیر است:
مسیر شماره 1: مسجد الاقصی، چهارراه فلسطین، خیابان فردوسی، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق، خیابان شهید نیکبخت شرقی، مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان
مسیر شماره 2: مسجد الهادی، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کمال اسماعیل، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق، خیابان شهید نیکبخت شرقی، مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان
مسیر شماره 3: مسجد موسی بن جعفر(ع)؛ خیابان حکیم نظامی، خیابان نظر شرقی، بلوار آیینه خانه، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق، خیابان شهید نیکبخت شرقی، مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان
وی با بیان این که میزان حضور ما در مراسم روز قدس به میزان پایداری ما به آرمان‎های انقلاب مانند دفاع از مظلوم بستگی دارد، تأکید کرد: اصفهان نیز مانند سال‎های گذشته حضور چشمگیر و فعالی خواهند داشت، مراسم ساعت 10:30 صبح آغاز خواهد شد و سعی کردیم که ساعت 12 جمعیت در مصلی امام باشد و از ساعت 12 تا ساعت 13 برنامه و تریبون در اختیار ستاد برگزاری روز جهانی قدس است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.