رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی


استفاده از نیروی جوان متخصص و متعهد با تولید فکر روبه جلو در لایه های فکری شورای هماهنگی نقش موثری در خنثی کردن نقشه های دشمن و برجسته سازی دست آوردهای انقلاب دارد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در جلسه هماهنگی بزرگداشت حماسه نهم دی با بیان این مطلب گفت: دشمن با ساختار فضای مجازی دنبال تقابل با ما است و شبکه های ماهواره ای هم بر همین مبنا افزایش پیدا کرده اند و امروز ۲۷۰شبکه ماهواره ای فارسی زبان علیه نظام جمهوری اسلامی در حال تولید پیام هستند.
عبدالحسینی با بیان اینکه بدون مصون سازی فرهنگی و توجه به هویت اصیل نمیتوان کاری از پیش برد افزود: با شیوه های نوین باید مردم را نسبت به دست آوردهای انقلاب آگاه کرد و از قدرت فضای مجازی برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها بیشتر استفاده نمود.
مدیرکل مرکز اصفهان با اشاره به اینکه پیرو ولایت بودن رمز پایداری انقلاب اسلامی است افزود: یکی از نهادهایی که صفا، صمیمیت و انقلابی گری خود را حفظ کرده، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و وظیفه این نهاد و رسانه ها ترویج فرهنگ انقلاب است.
وی در ادامه تصریح کرد: شیوه اجرای مناسبت های مختلف باید بازنگری شود و با خلاقیت برنامه های حماسی را برای همه سنین جذاب کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی است گفت:در تمام رویکرد هایمان ، باید دنبال تقویت ارتباط با مردم باشیم.
وی با اشاره به اهمیت مناسبت نهم دی ماه گفت: بزرگداشت این حماسه آگاهی بخش است و مفهوم ولایت پذیری را تبیین میکند.
مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان هم در این جلسه دیدگاه های خود را در مورد ، کیفی شدن تولیدات دفاتر خبری شهرستانها، پوشش تصویری مناسبت های مختلف، تشکیل کارگروه های تخصصی برای تبیین گام دوم انقلاب در صداوسیما، تجهیز فنی دفاتر خبری برخی مناطق استان، تقویت پوشش رادیو سراسری و اصفهان در برخی شهرستانها، تقویت رادیو معارف در شرق اصفهان و... بیان کردند.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.