جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

جشن بزرگ دفاع مقدس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشن بزرگ دفاع مقدس

Loading the player...

این برنامه به مدت هفت روز در هفته دفاع مقدس با هدف آشنایی نسل جوان در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب تهیه و تولید گردید.  این برنامه شامل آیتم هایی خاص و ویژه برای اولین بار بود که از آن جمله می توان به ارائه نمادهای دفاع مقدس بین مردم شهر اصفهان همچون، لباس رزمندگان شهید ، کلاه وانگشتر با طرح سوالاتی نظیر: در قبال حفظ این یادگاریهای شهدا ، برای کشور خود حاضر هستی چه کاری انجام دهی ، تهیه و تولید شد که مخاطبان زیادی را جذب کرد. دعوت ویژه از خانواده های شهدای مدافع حرم در برنامه با عکس های شهدا، حضور خانواده شهدا در برنامه ی زنده ، دعوت از میهمانان ویژه دفاع مقدس مثل: سید علی موسوی (معروف به سید بلبلی) که کمک شایانی در هدایت نیروها با صدای بلبل به گفته شهید خرازی انجام داد. حضور بازیگران دفاع مقدس همچون:آقایان  ایرانمنش ، دهکردی ، اکبری از آیتم های دیگر این برنامه بود.از نکات برجسته برنامه می توان به تشکیل کارگروههایی در کنار استودیو اشاره کرد که هدف آن زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس ، آشنایی با جنگ نرم و آموزش های معنوی و احکام است. از آیتم های برجسته دیگر برنامه می توان به خواندن وصایای سرداران شهید همت ، شهید خرازی ، شهید حجت الاسلام میثمی ، شهید حجت الاسلام ردانی پور و شهید کاظمی توسط اقشار مختلف و کسبه و دانشجو اشاره کرد.

این برنامه با همت مدیر مرکز قائم مقام ، معاونت سیما ، مدیر تولید و بیش از 35 نفر عوامل تولید و فنی و پخش و فرستنده (ماهواره ) به روی آنتن رفت .

این برنامه با  حضور مجری محبوبی همچون سید جواد هاشمی که از نمادهای دفاع مقدس به شمار می رود  ، جذابیتی دو چندان پیدا کرد و حضور ایشان علیرغم فوت پدرشان تا آخرین قسمت برنامه ادامه پیدا کرد که علاقه ایشان به برنامه های ارزشی را نشان می دهد.

دکور برنامه با المان ها و نمادهای دفاع مقدس ، زیبایی خاصی به برنامه داده بود.

سال تولید: 1395

تهیه کننده: مهدی عزیزیان

کارگردان هنری : سید جواد موسوی

کارگردان فنی : همایون بلندبخت

دستیاران تهیه : محسن بابایی

مجری : سید جواد هاشمی

تدوینگر : حسن کوچکی

گرافیک و ساخت تیتراژ : سید جواد موسوی

تصویر برداران : دانش تاجمیر ریاحی - مجید محسنی - مسعود افقری - وحید نریمانی - علیرضا ایمانی پور- رضا عمرانی -محمدرضا محمدی - علی امین منش - ابوطالبی - ایرج نریمانیان - وزوانی - خواجویی - مهدی ابراهیمی

نورپرداز : علی نصراصفهانی

صدابردار: صمد اسدالهی - پیمان حسین آبادی

دستیاران صدا: محسن شکرالهی - حسن موسوی - شکرالهی - محسن اعرفی

مسئول فنی : جواد رفیعی - حسین سحری

تنظیم تصویر: مسعود محمدی - عماد نیکداد

امپکس : علینقیان - امیر شاهقلی

دستیاران فنی : سید وحید ویلانی - اکبر سلطانی - سلامت - محسن موسوی - عاصمی

طراح دکور : علی بهشتی

عوامل دکور : احمد باقری - امینی - سجاد جعفری - حسن معتمدی

مدیر صحنه : هدایت رضایی

منشی صحنه : فاطمه شمس - مولود حسینی

هماهنگی : علی مهرعلیان