رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

جامعه مخاطب باید به گذشته خود افتخار کند و به آینده امیدوار شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

همبستگی مدیران با برنامه سازان و استفاده از همه توان و ظرفیت رسانه ملی باعث افزایش مخاطب و رضایتمندی عموم از این رسانه خواهد شد


جلسه شورای مدیران صداوسیمای مرکز اصفهان

همبستگی مدیران با برنامه سازان و استفاده از همه توان و ظرفیت رسانه ملی باعث افزایش مخاطب و رضایتمندی عموم از این رسانه خواهد شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در جلسه شورای مدیران مرکزاصفهان ، با قدردانی از تلاش مجموعه معاونت های سیما ، صدا ، فنی و خبر برای برنامه سازی مناسب و انعکاس مراسم مختلف در ماه مبارک رمضان گفت: مجموعه همکاران ما در صداوسیما با بالابردن صداقت و مسئولیت پذیری خود باعث افزایش برکات برای مردم و جامعه می شوند.
مدیرکل مرکز اصفهان با تاکید بر محوریت قرار دادن ترویج صرفه جویی و مصرف بهینه مصارف برق و آب در تولیدات تصویری و شنیداری گفت: تبلیغ صرفه جویی انرژی در بحران کنونی که بحث امنیتی را نیز به دنبال دارد بسیار مهم و ضروری است و باید در حوزه مرکز نیز با همفکری و همکاری مجموعه ها به ویژه معاونت فنی اقدامات موثر بیشتری در جهت صرفه جویی انجام شود.
وی با اشاره به اهمیت ، هم جهتی و هم گرایی  و کنش گری در فضای مجازی گفت: دنیای امروز نیازمند فعالیت اطلاعاتی و رسانه ای است و غفلت در فضای مجازی باعث خسارت های جبران ناپذیر اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و.. می شود.
دکتر احمدی افزادی تصریح کرد: شما مدیران به عنوان افسران جنگ نرم رسانه ملی باید  با تحلیل درست و جامع ، مختصات جامعه کنونی و مسئولیت های رسانه ای خود را بشناسید و با آگاه سازی و روشنگری ، نقشه ها و فتنه های شوم منافقین انقلاب اسلامی را خنثی کنید.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در ادامه افزود: ما باید با استفاده از آرشیو غنی خود و برنامه سازی هدفمند ، پر محتوا ، مخاطب محور و جذاب باعث بالا رفتن تاب آوری ، تحمل و طاقت مردم شویم تا آنها به گذشته خود افتخارکنند و به آینده امیدوار شوند.
وی بر لزوم آمادگی کامل حوزه های تولیدی و تامین شبکه اصفهان برای ایجاد فضای شاد و امیدآفرین در برنامه های تولیدی تا شروع ماه محرم تاکید کرد و گفت: برجسته سازی خدمات و کارنامه انقلاب در سالگرد 40 سالگی انقلاب ، نشان دادن کشور به عنوان یک کارگاه سازندگی ، تقویت وحدت ملی میان مسئولین و مردم ، بالابردن سواد رسانه ای مردم و ایجاد و افزایش اعتماد عمومی به گروه های مرجع از جمله رسالت های مهم رسانه ملی است.
دکتر احمدی افزادی با بیان اینکه رمز موفقیت هر مجموعه و سازمانی با یک هدف مشترک ، شناخت نقاط ضعف و قوت درونی و تبدیل تهدیدات بیرونی به فرصت ها است گفت: ظهور رسانه ها و شبکه های پشه ای و موشواره ای اجتماعی به عنوان یک ابر قدرت رسانه ای ، عوض شدن نقش گروه های مرجع و ایجاد گروه های شبه مرجع با ویژگی مجازی بودن تهدیداتی است که باید با هوشیاری و سرعت عمل بالا به فرصتی برای موفقیت تبدیل شوند.
همچنین در پایان این جلسه آقای دکتر احمدی افزادی از افتتاح بزرگترین استودیوی خبری مرکز در آینده نزدیک خبر داد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.