جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

تولید ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تولید ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه

تولید ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه


نخستین بار ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه اصفهان تولید شد. رييس خطوط گالوانيزه و رنگي شرکت فولاد مبارکه امروز گفت: این نوع ورقها در خطوط توليد ورق گالوانيزه و رنگي شرکت تولید شده است.

تولید ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه

نخستین بار ورقهای رنگی با ضخامت 3 دهم میلی متر در شرکت فولادمبارکه اصفهان تولید شد.

رييس خطوط گالوانيزه و رنگي شرکت فولاد مبارکه امروز گفت: این نوع ورقها در خطوط توليد ورق گالوانيزه و رنگي شرکت تولید شده است.

عليرضا گندمکار افزود : کلافهاي ورودي به خط رنگي با توجه به استاندارد محصول، با عبور از خط گالوانيزه به دليل لزوم چسبندگي بهينه رنگ بر روي ورق گالوانيزه ، فرآيند نورد سطحي نيز  روي آن اعمال می شود .

رييس خطوط گالوانيزه و رنگي شرکت فولادمبارکه اصفهان  افزود: با توجه به ضخامت پايين اين ورق و احتمال زياد پارگي در کوره آنيل خط گالوانيزه و همچنين حساسيت بسيارزياد اين نوع محصول، نسبت به نوسانات کشش از ابتداي راه اندازي از سال 1381 تاکنون اين نخستین بار است که کارکنان سختکوش این شرکت به اين موفقيت در خط گالوانيزه و رنگي دست یافتند.

شرکت فولاد مبارکه با ظرفیت اسمی  دومیلیون و 400 هزارتن محصول فولادی بیش از نيمي  از مصرف فولاد کشور را برای  استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می کند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.