جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

تولید ریل ، یکی از دستاوردهای کشور پس از پیروزی انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

رسانه ملی انعکاس دستاوردها و موفقیت های صنعت کشور را رسالت خود می داند و بر معرفی شدن تولید کنندگان داخلی و برند آنها در جامعه تاکید دارد

تولید ریل ، یکی از دستاوردهای کشور پس از پیروزی انقلاب است


بازدید آقای عبدالحسینی از ذوب آهن اصفهان

رسانه ملی انعکاس دستاوردها و موفقیت های صنعت کشور را رسالت خود می داند و بر معرفی شدن تولید کنندگان داخلی و برند آنها در جامعه تاکید دارد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آقای عبدالحسینی مدیر کل و جمعی از معاونان و مدیران این مرکز  با حضور در ذوب آهن ، ضمن بازديد از خط توليد و پروژه هاي توسعه به ويژه پروژه توليد ريل ملي ، ‌با مهندس منصور یزدی زاده مديرعامل و تنی چند از مسئولین شركت ديدار و گفتگو کرد.
مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان پس از بازدید ، طی سخنانی ، همت تلاشگران ذوب آهن را ستودنی دانست و گفت : بازدید از این مجتمع عظیم صنعتی و مشاهده دستاوردهایی که با تلاش و دانش داخلی حاصل شده باعث افتخار و غرور است .
وی افزود : اینکه در سال حمایت از کالای ایرانی بیش از 95 درصد تجهیزات و قطعات مورد نیاز ذوب آهن اصفهان در داخل این شرکت ساخته می شود ، نشان از اهمیت و خودکفایی این صنعت دارد.
 آقای عبدالحسینی تولید ریل در ذوب آهن اصفهان را یکی از دستاوردهای مهم صنعت فولاد کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی توصیف نمود و گفت : امروز هجمه های تبلیغاتی سنگینی علیه دستاوردهای صنعتی و توان داخلی انجام می شود و عده ای به دنبال کوچک جلوه دادن این موفقیت ها هستند . لذا رسانه ملی رسالت خود        می داند که این دستاوردها و موفقیت ها را به اطلاع افکار عمومی برساند .
مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان تصریح کرد : ذوب آهن ، علاوه بر اشتغال زایی و پرداخت عوارض مختلف ، نقش مهمی در توسعه و عمران شهرهای اطراف خود ایفا کرده است . لذا نباید تاثیرات اقتصادی و اجتماعی سازنده این صنعت در منطقه با انتقاد نسبت به مسائل زیست محیطی نادیده گرفته شود .
آقای عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان ، جایگاه ذوب آهن اصفهان را در صنعت کشور بسیار ارزشمند توصیف نمود و گفت: انعکاس موفقیت‌ها و مشکلات صنعت وظیفه رسانه ملی است زیرا شفاف سازی و بیان واقعیت‌ها همواره به سود مردم ، منافع ملی و موجب توسعه خواهد بود.
وی در ادامه افزود: صدا و سیما و ذوب آهن اصفهان علاوه بر تعاملاتی که در حال حاضر دارند ، می توانند همکاری های فرهنگی موثری داشته باشند که برکات آن برای هر دو سازمان بسیار چشمگیر خواهد بود .
مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این بازدید ضمن اشاره به نقش مهم رسانه ملی در بازتاب دستاورد‌های صنعتی و اقتصادی کشور، از همکاری این رسانه با ذوب آهن اصفهان و پوشش خبری مناسب رویداد‌های صنایع اصفهان قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این شرکت بیش از گذشته بتواند با همکاری رسانه ملی ، به خوبی فعالیت‌ها و دستاورد‌های خود را جهت افکارعمومی اطلاع رسانی نماید.
مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن قدردانی از مسئولین و کارکنان صداوسیمای مرکز اصفهان جهت انعکاس عملکرد و دستاوردهای این شرکت گفت :  ذوب آهن اصفهان یک مجموعه ملی است و فعالیت آن تاثیرات اقتصادی ، اجتماعی گسترده ای بر منطقه ، استان و کشور دارد .
وی افزود : ذوب آهن اصفهان بر مسئولیت های اجتماعی خود همواره واقف بوده و در این راستا خدمات بسیاری به جامعه طی نیم قرن گذشته ارائه داده است که بسیاری از آنها مغفول مانده و لازم است جهت آگاهی افکار عمومی ، اطلاع رسانی بیشتری در خصوص این خدمات صورت بگیرد. همچنین این شرکت برای کنترل آلایندگی ها و حفاظت از محیط زیست اقدامات متعددی انجام داده است که این روند همچنان ادامه دارد .
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.