جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

تله فیلم "پیچ جاده نمناک" در سمیرم اصفهان کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

مدیرکل صداوسیمای اصفهان در بازدید از پشت صحنه های تله فیلم پیچ جاده نمناک

تله فیلم "پیچ جاده نمناک" در سمیرم اصفهان کلید خورد


اولویت برنامه های شبکه استانی اصفهان برنامه های امید آفرین و تاثیرگذاراست

مدیرکل صداوسیمای اصفهان در بازدید از پشت صحنه های تله فیلم پیچ جاده نمناک

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در بازديد از پشت صحنه تولید تله فیلم پیچ نمناک و دیدار با عوامل ساخت آن در ونک شهرستان سمیرم ، با تاکید براینکه برای ارتباط بیشتر مردم با رسانه ملي بيش از هر زمان باید تلاش کنیم گفت: امید آفرینی ، خودباوری و نشاط در تولید برنامه ها حاكميت دارد و تولیدات استانی نیز به لحاظ آشنايي مردم با فرهنگ قوميت هاي مختلف در اولویت قرار دارند.
عبدالحسینی با اشاره به ظرفيت خوب توليدات در اصفهان افزود: در مرکز اصفهان با وجود اعتبارات كم ، آثار ارزشمندي ساخته مي شود كه قابليت هاي خوبي براي پخش از شبكه هاي تخصصي و سراسري دارند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در ادامه افزود:‌ براي جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نوروز 98 نیز برنامه هاي متنوع و ويژه اي را در نظر گرفته ايم.
ساخت تله فیلم پیچ جاده نمناک به نویسندگی و کارگردانی احسان سلطانیان در مرکز اصفهان "پیچ جاده نمناک" که از معدود تله فیلم های ایران در ژانر "نوآر "است،داستانی عاشقانه و حادثه ای را در چهل و دو سال پیش روایت می کند. از ویژگی های جذاب این فیلم داستانی ، تلفیق قواعد ژانر نوآر با ویژگی فولکوریک ایران و به ویژه ایل قشقایی است.
تله فیلم پیچ جاده نمناک روایتگر داستانی است عاشقانه در ژانر نوآر که در چهل و دو سال پیش اتفاق می افتد. احمد مفخم معروف به شیرمرد یک معلم عشایری در سیاه چادرهای ایل قشقایی است که سالها در حال مبارزه سیاسی بوده است که توسط ساواک دستگیر می شود و مامور انتقال شیرمرد به تهران یکی از نیروهای ژاندارمری سمیرم است که سالها قبل شاگرد شیرمرد در سیاه چادرها بوده است و حالا او بر سر دو راهی عشق و معرفت قرار می گیرد.
تله فیلم "پیچ جاده نمناک" به تهیه کنندگی احسان سلطانیان ، مدیرفیلمبرداری مجید محسنی ، مدیر تولید مجید نعمت الهی ، تدوین مهدی دهقان ، صدابردار سعید بهرامی، گریم نفیسه علیزاده ، طراح صحنه مسعود جزایری ، طراح لباس مهناز شکوه فر ، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان هادی مسعودی ، دستیار اول فیلمبردار محسن شکرالهی ، مدیر تدارکات حمید تربتیان ، مدیر جلوه های ویژه میدانی حمید رسولیان ، منشی صحنه جیران جناب ، عکاس فروغ سلطانیان و بازیگری مهران هادی ، حسن جویره ، امین زارع ، بی ژن افشار ، شهاب غزالی ، جهانگیر نکویی ، مهرداد فرید ، شهره موسوی ، حجت اله نجف پور ، هادی مسعودی ، رویا زیرک قشقایی ، محمد قربانی ، ابراهیم رحمانی ، علی عابدی و حضور مونا کرمی تولید می شود.
همچنین شایان ذکر است فیلم سینمایی با عنوان"آنها"به کارگردانی احسان سلطانیان این روزها در سینماها در حال اکران می باشد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.