جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تله فیلم "مجنون بی لیلی" در اصفهان کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تله فیلم "مجنون بی لیلی" در اصفهان کلید خورد


اصفهان دارای بستر مناسبی به لحاظ برخورداری از موقعیت خاص فرهنگ ایثار و شهادت برای ساخت فیلم و سریال با ژانر دفاع مقدس است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در بازديد از پشت صحنه تولید تله فیلم "مجنون بی لیلی" و دیدار با عوامل ساخت آن در یکی از  محله های اصفهان ، با بیان این مطلب افزود: از ساخت هر پروژه ی تلویزیونی که معرفی کننده ی فرهنگ ، آداب و رسوم اصفهان و اعتقادات مذهبی باشد استقبال می کنیم.
عبدالحسینی با اشاره به اینکه در طول چهل سال انقلاب اسلامی، ساخت فیلم با موضوع دوران دفاع مقدس مورد استقبال مخاطبان در دهه های مختلف بوده است گفت: تله فیلم مجنون بی لیلی به مدت 90 دقیقه روایت قصه دو برادر رزمنده دوران دفاع مقدس (مرتضی و مجتبی ) است که سالهاست ازیکدیگرجدا افتاده اند و با پیداشدن پلاک وانگشتر مجتبی در تفحص، ماجرای پر معمای آنان آغاز می شود.
 مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در ادامه با بیان اینکه تا پایان امسال 3 تله فیلم با ژانر دفاع مقدس تولید و در اولویت پخش از شبکه های سراسری قرار می گیرد گفت: مرکز اصفهان در شش ماه اول سال با ارائه 26 طرح ساخت برنامه به تهران، حائز رتبه اول در بین مراکز کشور شده است که با تولید 50 درصد این طرح ها، اتفاق بزرگی در حوزه های مستند، سریال و نمایش خواهد افتاد.
عبدالحسینی استفاده از ظرفیت های خوب اصفهان را امری ضروری دانست و گفت: با همبستگی و تعامل بیشتر در جهت حفظ و جذب مخاطب بیشتر تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم در راستای اهداف سازمانی زمینه ارتقاء کمی و کیفی برنامه های شبکه اصفهان را فراهم کنیم.
وی با تاکید براینکه برای ارتباط بیشتر مردم با رسانه ملي بيش از هر زمان باید تلاش کنیم افزود: باید در شبکه های استانی متناسب با فرهنگ آن منطقه، آثارارزشمندی تولید شود، زیرا تلوزیون ابزاری قدرتمند در جهان به شمار می‌رود و می‌تواند بر فرهنگ جوانان تأثیرگذاریِ عمیقی داشته باشد.
تله فیلم مجنون بی لیلی به کارگردانی جهانبخش سلطانی، تهیه کنندگی مجید عکاف زاده،  تصویربرداری مجیدمحسنی، صدابرداری مجتبی حبیب اللهی، نویسنده مهردادنیکنام و طرحی از قربان محمد پور هم اکنون درمرحله تصویر برداریست.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.