جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تله فیلم "رویای طبقه پایین" در اصفهان کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


تله فیلم "رویای طبقه پایین" در اصفهان کلید خورد


مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با حضور در محل لوکیشن تله فیلم رویای طبقه پایین، از پشت صحنه ضبط این تله فیلم بازدید و با عوامل تولید آن دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در بازدید از پشت صحنه تولید این تله فیلم در منطقه ای از شهراصفهان، با تاکید براینکه برای ارتباط بیشتر مردم با رسانه ملی و تولید برنامه های تاثیر گذار بیش از هر زمان باید تلاش کنیم گفت: امید آفرینی ، خودباوری و نشاط در تولید برنامه ها حاکمیت دارد و تولیدات استانی با محتوا و موضوعات روز جامعه ویژه نوجوانان و جوانان در اولویت قرار دارند.
مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان با اشاره به ظرفیت خوب تولیدات و آثار ارزشمند اصفهان و پخش از شبکه های سراسری افزود: تله فیلم "رویای طبقه پایی" به مدت 90 دقیقه با موضوع اجتماعی و با هدف ارشادی تربیتی ویژه نسل جوان با مشارکت بخش خصوصی در شبکه اصفهان تولید می شود.
تله فیلم "رویای طبقه پایین"به نویسندگی و کارگردانی احسان سلطانیان داستان دختری اهل تهران به نام مریم را روایت میکند که در اصفهان دانشجوی رشته سینما می باشد و در طبقه دوم یک ساختمان سه واحدی در اصفهان زندگی می کند. یک روز که وی آماده می شود تا برای جشنواره ای که فیلم کوتاهش در آن کاندیدای جایزه شده به مشهد برود، پرستار طبقه پایین نزد وی می آید و می گوید برای فرزندش حادثه ای پیش آمده و باید به بیمارستان برود و از او می خواهد تا یک ساعتی تا آمدن نوه پیرزن که در راه است، پیش پیرزن بماند و از او مراقبت کند، مریم هم با توجه به شرایط پرستار قبول می کند ولی آمدن نوه پیرزن به درازا می کشد و در ادامه شاهد اتفاقات دیگری در این داستان هستیم.
تله فیلم "رویای طبقه پایین" به تهیه کنندگی جلال احمدی و بازیگرانی چون متین ستوده، مینا جعفرزاده، مهران هادی، اکبر دباغیان، غلام حسین سلطانیان، علی عابدی، جلال احمدی، شمیلا تابش، شهاب غزالی، سیاوش چراغی پور، سارا ساور، آیلین نوشاد، محمد صفری و... در حال تولید است.
عوامل تولید: سرمایه گذار و مجری طرح: بهمن مارانی، ناظر کیفی حمیدرضا هدایی، مدیرفیلمبرداری مجید محسنی، تدوین مهدی دهقان، مدیرصدابرداری حسین حجازی، طراح صحنه و لباس رضا حاجی درویش، گریم نفیسه علیزاده، مدیرتولید امید نصوحی، مدیربرنامه ریزی احسان اکلیلی، دستیار اول کارگردان مهران هادی، دستیار اول تصویربردار محسن شکرالهی، منشی صحنه پونه خامین، عکاس فروغ سلطانیان و صالح احمدی، مدیرتدارکات حمید تربتیان.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.